Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz azbest #283 üzenetére

    linuxos memét tettél be, erre tudtam reagálni (meg erre akartam mert ebben a témában volt gondolatom, de kapcsolódott a te hsz-edhez goto 10)

    a mostani kommenteddel kapcsolatban pedig az a véleményem hogy talán egy kicsit túlzottan általánosítasz és szélsőségeket fogalmazol meg.

    az emberek nagy többsége (ez megint csak egy általánosítás, de talán nem túlzó) számára befogadható hogy megtanuljon használni egy operációs rendszert, vagy akár kettőt is ha az neki értéknövekedést okoz.

    a windows ellen sem ágál már senki (egységsugarú user) az android meg úgy csúszott be emelett a köztudatba és úgy kezdte el használni a nagymama is, mint a parancsolat, kellett a népnek, hát gond nélkül rácsúszott.

    win7 win10 váltásról csak személyes tapasztalatok alapján tudok nyilatkozni, ahol a váltást le kellett vezényelnem (aboriginal r=1 userek voltak mind) annyi volt a teendő, hogy elmondtam, hogy tessék, ez így néz ki, kicsit szögletesebb de start menü ugyanott van, ikonokat itt találod a megszokott helyen, minden más változatlan. - kész-passz azóta sincs se panasz se sirám úgy használják mintha semmi nem változott volna.

    ha van motiváció (és mi a motiváció alapja? az, hogy megalapozottan ígér értéktöbbletet az új rendszer) akkor igen is könnyedén és gyorsan akklimatizálódik r=1 user is, az meg már csak ne legyen az ő hibájuk ha egy rendszer ezt nem képes magáról hitelesen és hihetően közvetíteni.

Új hozzászólás Aktív témák