Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sn00PiG

    aktív tag

    válasz MR007RM #23 üzenetére

    Hiányoztál már a Symbian-kampányolással :)
    "Korábban 1 évvel ezelőtt kiépítettek egy olyan erős hardvert, amely nem ismert határokat"
    Te melyik bolygón élsz? :D A PV808 egyébként nem rossz teló, de otromba a kiálló optikája, gondolom ezen csiszolgatnak hogy normális legyen a megjelenése.
    Én értem, hogy te ott maradtál 2007-2008 táján, mikor a Symbian már virágzott, de az okostelefonpiac még nem, csak azóta fordultunk kicsit: sokat védtem a Nokiát, a Symbiant, a Belle-t mikor még N8-am volt, de most 920-al a zsebemben ég és föld a különbség.
    Ha darabosan működő jó fényképezőt szeretnének az emberek, akkor hidd el megtartották volna a Symbiant, de az emberek nagy része inkább kompromisszumot köt a fényképezővel, cserébe gyors, reszponzív készüléket vár el - ami tutira nem a Symbian.
    Egyébként ez a kérdés részedről kb. minden Lumia bejelentésénél megjelenik, mindig megkapod rá a választ, de azért újra-meg-újra betrollkodsz, hátha valaki fent akad a horgon - most én voltam, remélem így már kielégítettük a vágyaidat...

    Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

Új hozzászólás Aktív témák