Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz #96349952 #50 üzenetére

    Nagy összegben mernék veled fogadni, hogy ugyanakkora "bukás" lesz a G29/G920, mint a G27 volt. Nem szabad csak a magyar és csak a nincsen pénzem irányból megközelíteni ezt a kormány dolgot. Azzal, hogy most nyitottak a komolyabb szimulátor játékok a konzolok felé már nem kell több százezret a játékot futtató hardverre költeni, elég egyszer megvenni a konzolt, egyszer megvenni a kormányt, beleverni összesen 300k-t és el van intézve a dolog minimum 4-5 évre.

    PC-s irányból meg mit tudsz tenni, ha van egy G25-G27-et mondjuk 4 éve, van mellé eg 4-5 éves PC-d és Assetto Corsát tolnál valami jó felbontásban? Bele kell tenned a hardverbe legalább egy G29, de lehet hogy egy G29 és egy PS4 árát, hogy legyen elég RAM, frissüljön a GTX 500-as vagy HD 6000-es grafikus kártyád. Platformot csak azért nem kell cserélned, mert szerencsére egy jobb Sandy Bridge ma még megállja a helyét, de annak is vége lesz 2-3 év múlva és megint bele kell majd verned a PC-s szimulátorba egy újabb G29 árát.

    OK, persze, meg lehetett volna oldani ezt a G27->G29-et úgy is, hogy eleve cserélhetővé teszik a kormánykereket és leprogramozzák a kompatibilitást, de a Logitech is nyereségre hajt. Nagyon jól kimatekolták ők, hogy az a "kevéske" konzolos ezen az áron is szuperül jár a G29/G920 párossal. Az sem véletlen, hogy ezek a kormányok nem az új konzolok megjelenésekor, hanem most, a Forza 6, Cars és Corsa beígérésével kerültek piacra.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • rudi

    nagyúr

    válasz #96349952 #56 üzenetére

    A kulcsszó itt a neked. Ez is egy olyan termék, mint a világon az összes, hogy nem azoknak készül, akik nem vennék meg, hanem azoknak, akik igen. Én is nagy örömmel vettem meg 25k körül a mechanikus billentyűzetemet és meg vagyok győződve róla, hogy nagyszerű választás volt, más meg, aki nem vette meg nem is érti, hogy adhattam billentyűzetért ennyi pénzt. Közben meg van 100k forintos horgászbot állványa...

    Nyilván tudnák lényegesen olcsóbban is adni a G29-et, a DFGT-t, a G-s egereket, akármelyik Logitech terméket, de nekik az elemzések vagy a gyakorlat vagy a kávézacc vagy bármi ármegállapító módszer alapján az jött ki, hogy a G29 ezzel a 120k forint körüli árral sikeres lesz. Látva az eddigi tevékenységüket és a piac jelenlegi helyzetét, szerintem jól döntöttek. Nyilván leviszik majd az árát az első (vagy második) karácsonyi szezon után, de ez mind-mind üzlet.

    [ Szerkesztve ]

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák