Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    Pont a minap gondolkodtam, és rájöttem, hogy szar a Nexus S-em, mert csak egy elavult 1 magos, A8-as proci van benne. Lassan váltanom kéne egy zsák szotyira, de két magost már nem akarok, ha van jobb is. Viszont ha most jönnek a négy magosok, akkor nem sokára itt lesz a 8-16-32 magos variáns, na én majd azokból választok valamit, mert ugye minél nagyobb a szám, annál jobb a termék is. Ezért is jobbak ennyivel a mobilos kamerák, mert azokban már minimum 8 mpx-es az érzékelő, szemben az én telefonom 5 megapixeles felbontásával. Viszont én mindezt egy 1,5 mm-es házban szeretném, mert imádom ha vékony a telefon, szerintem nagyon raj. Az se zavar, ha 200 mAh-s akksi lesz benne, de ezeknek a kritériumoknak feleljen meg, mert enélkül sajnos nincs értelme ma telefont venni. Ja és persze csúszós, fényes műanyag borítást akarok, mert egy 150-200 rugós telefonhoz pont illik ez az anyagminőség, illetve legalább 6"-es kijelzőt, 2k-s felbontással, ha lehet Super-duper AMOLED Mega-Giga Turbo Hyper HD+ kijelzőtechnológiával.

  • kolosanyi

    veterán

    válasz keIdor #44 üzenetére

    Egyébként az a vicc, hogy tényleg. Jelenleg egyik telefonra se váltanék, ugyanis vagy nem nyújt többet a Nexusnál, vagy irreálisan drága. Amik számomra fontosak - például a minőségi DAC, jó közösségi és hivatalos támogatás, viszonylag nagy tárhely, 4" körüli kijelzőméret (ha lehet nem AMOLED, mert az valahogy nem győzött meg), elfogadható kamera és elegendő hardveres teljesítmény az átlagos feladatok gyors, zökkenőmentes (már amennyire a droid engedi) végrehajtásához -, azokat mind teljesíti ez a készülék. Jobban örülnék mondjuk azért a jobb anyaghasználatnak, de cserébe nem volt olyan elszállt ára, mint a legtöbb telefonnak manapság (70-ért függetlenül, 2 év Samsung garanciával nem volt rossz vétel).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák