Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • picur220

    veterán

    válasz sagesz93 #1884 üzenetére

    Első benyomásaim az Optimus 7-tel kapcsolatban:
    - A rendszer rettenet gyors, mindent azonnal csinál, mindenre reagál, nem gondolkodik, vagy ha igen, akkor is eltereli a figyelmed a látványos animációival :D
    - A scrollozás és a multitouch szépen, folyamatosan megy, sosem akad meg,
    - A kijelző szép, nagyon éles, nagyon jól érzékel! Majd ha fóliát teszek rá, ez nem tudom, mennyire fog változni, reméljük nem nagyon. :D
    - Youtube videót webes felületről játssza szépen.
    - Internetböngészés nagyon gyors, social integráció nagyon ott van, de!
    ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
    nálam volt egy bug, az üzenetekbe egy ideig kiírta az online facebookosokat, aztán meg valamiért már "Senki sem online" üzenet fogadott, akárhányszor frissítettem a listát. Aztán ma, amikor felmentem mobilnettel, volt normális lista. Most wifivel megint van. Nem értem... :(
    ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
    - A Marketplace egy rakat f0s, nincs rá más szó. Vannak hasznos progik, de ami igazán jó lenne az fizetős. Viszont a problémám nem ez, hanem hogy az esetek felében ha rámegyek egy progira, és le akarom tölteni, dobálja a hibaüziket. Kilépek-belépek 2x-3x, és talán akkor már megy. Nagyon béta szaga van, ez szerintem így nem jó, egy rendszernek nem így kell működnie.
    - Az, hogy mennyit kell kínlódni egy egyéni csengőhanggal, katasztrofális. Vágjam meg, hogy max 40 sec legyen, zune-ba szerkesszem át a genre-t ringtone-ra, és úgy rakjam át, egy 2-3 perc minden egyes csengőhangnál. Na ne már....
    - A Zune szoftverrel alapvetően nincs bajom, nyilván egyszerűbb lenne az élet mass storage-vel, de elmegy, viszont szeretném tudni, hogy hogy lehet a képekhez több olyan mappát felvenni a PC-n, amiből tudok a telora mozgatni fájlokat. Alapból csak a Windows képek mappája van ott, meg annak az almappái, ide szeretnék másik (helyi) meghajtóról egy mappát, amit el tudok érni, ezt hogy kell?
    - A készülék kamerája nem az igazi, nem csúcsminőség, telora elmegy. A funkciók jók, csak ne akarna ennyire okos lenni :DDD

    Röviden ennyi, ha kíváncsi valaki még valamire, szóljon! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák