Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz kornél1 #21 üzenetére

    Netezni pont olyan rajta, mint az összes többi QVGA kijelzős PPC-n. :) Olvass el egy ilyen témájú cikket nálunk, van pár (webböngészők összehasonlítása például). A WiFi antenna vételi erőssége Pocket PC-k között átlagos, nem tudom máshogy jellemezni, E51-em sosem volt, szóval azzal sajnos nem tudom összehasonlítani. :(

    Tisztán emlékszem, hogy 40 MB szabad memória volt, de otthon szerintem van screenshot is, holnap megnézem. Úgy rémlik, hogy maga az oprendszer is csak 80 MB-tal gazdálkodhatott, ebből volt 40 szabad. Ez persze lehet a bétásnak tűnő ROM hibája is, de úgy gondolom, hogy ez igenis elég. Valóban, az E-TEN-ekben lévő memória miatt mindig pattogok, de azokban a gépekben sokszor 20 MB-nál is kevesebb memória érhető el, ehhez képest a KS20 40 MB-a tényleg több, mint elégséges. Mutassatok egy programot, aminek ez nem elég! ;)

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák