Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabka83

    csendes tag

    Sziasztok!

    Most vettem páromnak eme csodából :)

    Kevés tapasztalat van jelenleg.

    Egyrészt valóban nem kell összehasonlítani a fotózás beli tudását egy kompakt géppel, a telefonok között ellenben kimondottan jó képeket csinál. Galaxy S III LTE-vel összehasonlítottam esti beltéri fotót, és hát a samsungot megkajálta rendesen... elvesznek a részletek ugyan, de nem szemcsésen zajosodik, ami engem pl sokkal jobba zavarna. Megfelelő fényviszonyok mellett, nagyon rendben van.

    Lassulást hírből se ismeri (eddig), nem is melegedett, egyszer sem akadt. Szerintem hibátlan a reakcióidő, én nem tudok belekötni, pedig kerestem nagyon a hibát, de nem találtam.
    Elhiszem, hogy sokkal dúrvább procik is vannak a piacon, de ez a rendszer hibátlan sebességben.

    az akku bírta az egész délutáni nyüstölést a gyárilag érkező 40%-os töltöttséggel is.

    Viszont az összeszerelés szerintem gáz!!
    Hátlap nem olyan stabilan van rajta, mint elvárhatnánk ennyi pénzért. Meg általánosságban a műanyagok közül is a leg utálatosabb tapintásúakba burkolták az egyébként elfogadható belsőt. Kár érte.
    Olyan könnyű a telefon, hogy nem is hittük el elsőre, hogy ez így a "menetkész" állapot...
    Ettől egyrészt kényelmesebb cipelni, másrészt viszont játék érzetet kelt NAGYON.

    Billentyűzet bug nekünk is volt: magától mentek az "M" betük, ahogy a szöveget elkezdtem volna gépelni. Újraindítás megoldotta.

    A kijelző nem vészes, ha sony telefonom lenne, azt mondanám teljesen rendben van, de a samsung amoledjéről áttekintve nyílván baromi fakó. Viszont ezt az állapotot, tehát a fekete hiányát, tartja minden fényerő állítás ellenére, tehát nem csak a 100%-ra húzott állapotnál jellemzi.

    A gyári fülhalgatónál lejjebb, már nem hiszem, hogy van minőségben. Legalábbis az én kezembe még ekkora szutyok nem akadt eddig. Kicsomagolás után azonnal kuka.

    Később még írok, ha van érdekes tapasztalat.

  • szabka83

    csendes tag

    Na már pár napja nyúzom az eszközt, így amivel bővítenék: eszméletlen mit bír az aksija, De tényleg. Döbbenet a galaxy s3 után... itt még a 3 nap sincs kizárva üzemidőnek... respect.
    A hátlapján valóban jó a recézettség, mert tényleg nem lessz látványosan mocskos. Csak nem elég masszívan van rögzítve (meg reccsen néha)
    Nagyon tetszik hogy vannak saját témak, amik mindent átszabnak. Ez abszolút jó pont.

    Nagyon kellemes a használata, gyors.
    Nekem S3 lte volt elötte, ami 2gb memóriával ment ez meg 1, de az újabb rendszer valóban gyorsabb, hiszen ezen a gyengebb vason is fürgébb.

    1-2 nap után változott a véleményem, már nem utalom, sőt... lehethogy a fehérben imádnám és csak ez az igénytelennek ható szürkeség zavar. A belső értékek rendben vannak. Így utólag nem volt rossz választás. Nincs túlélhetetlen hibája, a hátulra helyeztt kezelőgombok nagyon bejönnek. Nem hülyeseg!
    A kártyafüggetlen ára vicc, annyiért inkább htc one mini lenne, de a szolgáltatói árazással szerintem megérdemli az ajánlott plecsnit.

    [ Szerkesztve ]

  • szabka83

    csendes tag

    válasz Dondenis #237 üzenetére

    Az s3 képe a kijelzőn jobb, a monitoron rosszabb. Sötétben mindenképp. Az s3kijelzője más kategória, viszont nekem átlag 10-13 órás územidőt bírt a samsung. Az LG két nap!! Minőségben samsung profibb szerintem. Így hogy konkrétan mindkettő van sem könnyebb győztest hírdetni, mert az általánosságban kicsit erősebb S3 sokat veszt vonzerejéből, ha nincs kiegészítő akkus hátlapod, mert amit az konnektor nélkül kibir az nevetséges.

Új hozzászólás Aktív témák