Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.FantastiK

    őstag

    válasz Dr.FantastiK #60 üzenetére

    marminthogy a G4-hez a vezeteknelkuli toltos Tok, az a :K +15 ezer.

    osztan mindent osszeadva mar lassan alulrol , de surolja az S6 árá-t.

    [ Szerkesztve ]

    Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

  • zombinyul

    addikt

    válasz Dr.FantastiK #60 üzenetére

    - Az elsorol fogalmam sincs mi az
    - a DDR4 ram jo dolog ha ki van hasznalva. Samuknal nem nagyon van.
    - fillerekbol vezeteknelkuli tolto kompatibilis lesz a G4 is
    - az erosebb proci vitan felul all
    - a belso tarhely, plusz egy normalis memoriakartya sebessege mindenre eleg. Nincs jatek pl. ami szaggatna kicsit is a G4-en. De oke, ez is jogos.
    A fekete fekete egy normalis IPS-en is. A feher meg feher. Beegni meg nem tud. Mindket tipus rendelkezik vitathatatlan elonyokkel a masikkal szemben, kar az amoledet folyton elonykent emlegetni. Mert nem feltetlen az.

    ctvagyok: es most rolad ugyan ki beszelt, elarulnad nekem? Miert is vagyok menthetetlen? A szemelyeskedest be kellene fejezni.

    Wapmester: tobbszor kitargyaltuk mar, hogy 1: igen, cserelik a hatlapot gariba, es 2: csak az elso generaciokat erintette a problema. 2 honapos a telefonom, a legkisebb kopas sincs rajta. Olvasod te amiket en irok? Egy rahedli helyen irtam, hogy vannak dolgok, amiben az egyik, es vannak dolgok amikben a masik a jobb. Es hogy egyeni preferenciak kerdese kinek melyik a megfelelobb telefon. Mi nem vilagos ezen? Az a baj, hogy nem latjatok at mit irok, vagy nem erdekel benneteket a mondandom lenyege. En nem a G4 mellett hitteritek, nem is az S6 ellen, csak egyszeruen mar az elejen b*szta a csorom az olyan kijelentesek sokasaga, mint "a G4 nem csucsmodell", meg "fuu bezzeg az S6, I6". Ha azoknak a fenyezese erdekel majd belenezek a topicjukba. Ha nem jon ide nemelyik IQbajnok osztani az iget (ismetlem, egy LG blogos G4-rol szolo hir ala), nem tartanank itt. Es attol, hogy itt kiallok a G4 mellett, nem leszek fan. Az akkor lennek, ha eljarkalnek mint itt a tagok tobbsege Samsung forumokba trollkodni, magyarazni. De nem teszem. Sehol nem vedtem a G4-et ilyen vehemenciaval soha, de itt nemelyik hozzaszolas marmar idegesitett.

    [ Szerkesztve ]

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák