Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz zack #71 üzenetére

    1 év múlva okosabbak keszünk és az lg is, hogy jó-e az irány. Viszont a G5 lett az MWC legjobb új telefonja 2016-ban a GSMA díjazásán. Akkor a szakma mégsem dobott tőle egy hátast(bár a felhozatalt nézve kb zéró innováció máshol).

    balgab84
    Menj át az S6 topikban és mond ott ezt, hogy az amoled nem tud beégni.....az eredményen ne csodákozz, pont ez a nagy rákfenéje az amolednek még mindég. Xaels kollega erre utalt finoman.......a másik a minden gyártó amoledre áll: nézd meg a piacot és észre fogod venni, hogy az ips még mindég több telefonban figyel, mint amoled. Amúgy pont az lg az egyik főgyártó kijelző terén és tud ő oledet is gyártani. Az alma is csak pár év múlva fog oledet használni és azt is azért ,mert a fő gyártója -a foxconn- pont ma lett többségi tulajdonos a sharp-ban,aki szintén nagy kijelző gyártó. Az apple is amoledről tért át ips-re,amit az lg-től vett az iphon-okba.

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

  • zombinyul

    addikt

    válasz zack #71 üzenetére

    Én is 90%-ban szilikon nélkül hordom. :D De csak a fekete hátlappal, a barna mindig tokban volt. A feketét csak melóba teszem tokba, mert a gázolaj, illetve benzin nem hiszem hogy jót tenne neki.

    A hozzászólásod többi részének viszont +1. Jó megfogalmazás. Végül az innováció hatalmas pirospont a gyártónak, pláne a mai világban mikor nagyon lelassult a fejlődés. De nem egy jól bejáratott szériánál kéne kísérletezni, mert az csúnyán is elsülhet. Inkább a V szériát kellett volna "feláldozni", az úgyis egy más vonal mint a G,ugye rögtön kezdték a dupla kijelzővel. Nem is lehetett volna akkorát bukni vele, és akár több elégedett vásárlót is összehozhattak volna. Szóval ez egy nagyon jó dolog, rosszul kovitelezve.

    balgab84: nem tud beégni az amoled? Ezt remélem viccnek szántad. A 735-ösöm kijelzője egy hónap után elkezdett beégni. Plusz az amoled egy idő után veszít a fényerejéből is, meg ugye a magas fényerő baromi ártalmas neki. Nagyon sok gyengepontja van az amolednek, én speciel ennyi pénzt nem is adnék amoledes telefonért. De ez csak az én véleményem. Szerintem az IPS egy sokkal jobb, és megbízhatóbb technológia.

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz zack #93 üzenetére

    Nézd ez a sárgulás nem tudom mennyire igaz, de nem volt kispáyás a szerelő,ráadásul a haverjának 3x cserélt kijelzőt a G2-ében és gondolom az egyiket szétkapta. De lehet tévedés is, bár ha benéznél az üzlethelységbe és beszélnél a palival lehet te is elhinnéd neki. Az látszik nem kispályás és pl alaplapon is szokott alkatrészt cserélni, ami mint tudjuk nem egyszerű téma. De ez itt nagyon off már ;)

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Új hozzászólás Aktív témák