Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sh4rk

    aktív tag

    válasz Peat;) #112 üzenetére

    Szeretem az ilyen hozzászólásokat!

    1. Sztem a samsung féle 3D a létező legszarabb! Ezt le is írtam! Mivel nem képesek felgyorsítani a képet nagy az áthallás, ezért olyan mintha szétesne. Ezért lett az LG passzív! Nem azért mert kúrva jó, hanem azért mert nem voltak vele minőségi konkurencia a 3D plazmáknak, hiszen azokon egyszerűen nincsen crosstalk!

    2. Ismét valami kibaszott MM el jössz a kibaszott 5000W neon mellett, hogy vibrál. :W F.szom a neon alapból vibrál! Ráadásul más frekvencián.

    3. Egyszer sem írtam, hogy oldalirányba szétesne a kép. Kimegyek tölteni egy italt a felállásra gondoltam, nem az oldalirányú elmozdulására.

    4. Nem szoktam ezt meg azt csinálni... Na erre írtam, hogy be vagytok állva mint Katiban a gyerek. Be vagytok kényszerítve bizonyos távolságra, bizony szögekre a tv síkjától!

    Nem arról beszélek, hogy a 400e plazma jobb, ez nem kérdés!
    Én azt mondom, hogy ha aktív szemüveg, úgy működik ahogy annak kell pl: pana vt20/30/50 nem szar samu led lcd tv, akkor nekem te hiába írod, hogy nem látod a különbséget, legfeljebb csak nem akarod látni és ez óriási különbség.
    Ha egymás mellé teszed a 2 tv-t normál körülmények között, akkor nincs az az ember aki nem látná a különbséget. én kb 2m ülök a tv-m től. Nehogy azt mond nekem, hogy nem látod a különbséget, hogy az egyiken mondjuk 900 sor van azaz 1920x900 a másik meg 1920x300 jut a szemekbe. (és ekkor már interpolált a képed amin még tovább ront, hogy le is felezed) Ugyan már kérem ez elvakultság! Tudom, hogy az enyém vibrál, de akkor sem olyan zavaróan mint ahogy írjátok. a szem megszokja.

    Az LG nagyon jól a szátokba adta ezt, és még a saját szemeteknek sem hisztek.

    Halljátok magatokat közbe? "Legfeljebb messzebb kell menni..."
    Most hülyültök? Ha 102 cm a tv akkor kb a jó 3D élményhez 1 m max 1,5 m kell lenni!
    Ahhoz hogy igazán jó legyen, be kell teríteni a látótered! Tessék csak azon elgondolkodni, hogy mit szólnál igazi moziban az általatok felvett arányokhoz! :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák