Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz lócitrom #49 üzenetére

    BP 18. ker DIGI full csomag 1000/300 FTTH net, DIGI TV csomag bármennyi TV-n nézve és telefon 6ezer hűség nélkül is
    Szüleimnél Eger melletti falu, nyáron frissen átadott Telekom FTTH, belépési kedvezménnyel az új előfizetőknek (Vodafone DOCSIS van csak azon volt mindenki mert Telekom csak VDSL-t tudott) azt mondja hogy 300/75megabit net, 1TV-re IPTV, telefon nélkül 6500 1év hűséggel. Másik faluban ahol nincs Voda konkurencia megnéztem ott 8körül lenne ugyanez.
    2-3TV-re plusz felár Set Top Box bérlés címszóval. 1000-es nettel még több lenne.
    Hát ezek nagyon nem DIGI árak és arról nem is beszéltem hogy hűség nélkül kérve még drágább lenne.
    Öcsém csak azért fizet az 1/1gigás netre meg 2TV-s IPTV-re 8ezret mert mellé van két Telekom mobil előfizetése is.
    Ráadásul mint írtam ez egy szomszéd faluban ahol nincs konkurencia Voda ott máris nem ilyen "jó" árak vannak.

    Szóval bőven van itt még a DIGI-nek lehetősége 4ig átállás után is.
    Ha 1ezret emelnek se megyek máshova csak lehessen 4in1 csomagot valahogy mert a mobil előfizetésem vinném DIGI kábeles szolgáltatás mellé hogy jobb ár legyen :R

    Valahogy majdcsak összejön a Telenor-Digi-4ig összeállás

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák