Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    válasz Apollyon #7 üzenetére

    ...reményhal meg utoljára.
    Biztos megnézzük mit gyúrnak össze a könyvekből, almáék akár igényesek is lehetnek (mindenképp igényesebbek, mint pl. a netfityisz). Jó lenne, de meglepő is egyben.

    az általános off hangulatot fokozandó: nem tudom miért halt ki az olvasási kedv sokunkból. Én is a gyerekkönyvtárban nőttem fel, ahonnan korengedéllyel átvettek a felnőtt részlegre, mert a kölyökosztályt befejeztem :DDD Mondjuk talán harmincéves koromig tartott a lendület, szerencsére nagyjából az összes olyan klasszikussal együtt, amelyeket ha 18 éves korodig nem olvasol el, utána már nem fogod (orosz és francia XIX. sz-i próza pl.). De azóta elvétve, talán utazások alkalmával, vagy inkább előhúzok a polcról valamit, ami régen a szívemhez nőtt. Nem tudom megfogni pontosan, miért van ez. Agyonvert a médiavilág? A netes fórumok? ;] Elfújt az élet (nem hiszem, sok bölcsész haverom van, akit nem, pedig szintén család, munka, estébé.)?
    Ez érdekes kérdés mindenesetre.

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák