Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz pulutodurumo #3 üzenetére

    Csak itt romboló célokat erőszakos eszközökkel érnek el. Kényszerítéssel rombolnak le karriereket. Ha csendben maradsz kvázi erőszakpárti vagy, tehát átvitt értelemben fasiszta. Nem értem, hogy egy polgári állás megszűnése mégis miért lenne hatással egy bizonyítási eljárásra. Az ártatlanság vélelme az nem azt jelenti, hogy ha vizsgálat indul akkor mondjál le. Az meg zsarolás, hogy ha lemondasz akkor nem indul. Sehogy nem oké. Egy vizsgálat tök pc. Mindenki által elfogadott és tiszteletben tartott állami szervezet folytatja. Ha valaki után vizsgálatot indítanak attól az még pc, max az eredményétől lesz nem pc.

  • bot1978

    senior tag

    válasz Plazmacucci #43 üzenetére

    Tudod amikor egy szegény kiszolgáltatott melósnak letépi az egyik karját a munkagép és utána úgy éli nyomorult életét, hogy még járadékot sem kap, mert a céges ügyvéd vaj simán kihozza, hogy a munkavállaló hibájából történt a baleset és szakadt le a karja/lába ez píszí akkor nehezebben látom be mitől olyan nagy dolog egy nőnek 15 éves távlatból, hogy megdugták. Ha mondjuk az azt követő abortusz miatt nem lehet gyereke az már más. Azt még meg is értem, de most akkor hogy ő 15 éve éppen vágytól beindulva vagy duzzogós némasággal dugott e a taggal és akkor ezen 15 év után rugózni ez komolytalan. Te magad írod le, hogy nem arról van szó, hogy megverték és véresre b..ták csak mondjuk felemelték és feldobták egy asztalra és letépték róla a bugyit. Ennek nyilván volt előzménye amivel kiprovokálta. Minek utána akkor ott már benne volt a pali farka nem kezdett sikítani, tehát megdugták. Értem. Erőszak. Értem, de nem hiszem el, bizonyítani meg nem tudja. Nincs hova tovább.

  • bot1978

    senior tag

    válasz Necroman_Mk2 #168 üzenetére

    Tulajdonképpen elvárják, hogy szó nélkül hagyjam valakinek a lejáratását és mindezt empátiára alapozva tegyem. Mert amikor a bíróság kimondja valakinél, hogy alaptalan volt a vádaskodás akkor nem követeljük azt, hogy a vádlók minden magánvagyonukkal feleljenek az okozott kárért. Ha kitesznek egy csúcsvezetőt és kiszámoljuk mennyit keresett volna, rossz hírét keltették emiatt korábbi üzleteit alapul véve mekkora bevételtől esett el stb…. egyből kevesebb micsa találná ki a történeteit ha a végén fizetnie kellene pár millát. Ezt valahogy nem követeljük empatikus alapokon, pedig szevasz, kéne.
    A félkarú kislánynak sem fizetünk ügyvédet 15 év után, hogy akkor visszamenőleg fizessen a tésztagyár, mert manapság van ott egy perforált lemez a gépen, de akkor nem volt, amikor letépte a karját a gép.
    Akkor, amikor történt belefért vagy nem? Ha nem, akkor miért nem tett feljelentést azonnal? Ha 15 év kellett, hogy feldolgozza, akkor feldolgozta és pont. Ha feldolgozta, akkor minek az ügy? Sehogy nem gömbölyű. Lássuk be az ilyen ügyek a pénzről és érdekről szólnak nem a sértettről és az ultrás píszí lovagokat ha megkapargatod vagy mindegyik részesül a pénzből valamilyen szálon. Vagy politikusok, akik azért imádják ezt, mert lehet mocskolni a másikat. Ha nem politikus, ügyvéd stb. az illető már egyből nem pc fanatikus. Ha megnézed itt is pillanatok alatt itt termett mindenki a poltopicból. Hányinger.

  • bot1978

    senior tag

    válasz MCGaiwer #201 üzenetére

    Vajon hány nő szavazná meg a PC nevében, hogy kötelező legyen minden munkahelyeken az egyenruha?
    Vagy mondd ki anélkül, hogy hímsoviniszta lennél, hogy ez az egész szexuális zaklatásos kettős mérce rémálom a nők beteges kisebbségi komplexusából ered, ami szerint az ő egyetlen hatalmuk a férfiak felett a szexuális vággyal való visszaélés.
    Nem tudod, de odaengedtük a nőket a politikához, csúcsvezetők lehetnek és az lett a vége, hogy kijárták ennek a visszaélésnek a kereteit és teret követelnek, törvényes teret követelnek neki már mindenhol. Így jutottunk ehhez a rémálomhoz. Ha bármit bárhogy csinál egy nő, akkor az egyenlőség értem? Attól egyenlő, hogy HA te is behajolhatsz neki, akkor ő is neked mert ő egyenlő és éljen a monokini.
    De ha megfogod a vállát az zaklatás, MERT mégsem egyenlő a férfi kollégáddal, akinek megfoghatod. Összezavarodtál, hogy akkor most egyenlő vagy nem egyenlő a férfikollégáddal? oh wait az meg már meleg is lehet, akkor neki sem foghatod meg, sőt a legjobb, ha senkit nem érintesz meg sehogy, soha, semmilyen körülmények között a munkahelyeden. Sőt ha magadra veszel egy kényszerzubbonyt az sem árthat. Tudod mi árt? Ha a nőknek kell csadorban járni őőőő WTF?

  • bot1978

    senior tag

    válasz arnyekxxx #229 üzenetére

    +1, azok a nők is undorítónak tartották a férfi smárt, akikkel én beszéltem erről

    mondjuk lehet mögötte az az őszinteség is, hogy 3 szexpartner után a pasi 9-et mond a nő megy 1-et :)

Új hozzászólás Aktív témák