Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oszi666

    őstag

    válasz MCGaiwer #201 üzenetére

    Oké, hollywood szerintem kicsit más. Ott teljesen egyértelműen piaci trendeket követnek. Azért mert a lakosság 4-5%a szivárványos, attól még maga a nézőközönség igenis igényli ezt. Hollywood pedig elsősorban az USA lakosságának gyárt filmeket, nyilván mivel ott ez túl van tolva, emiatt ők is jobban ügyelnek arra, hogy szivárványos legyen a gárda. Én biztos vagyok benne, hogy ez egy valós fogyasztói igény, amit a filmgyárak kielégítenek, pont Hollywood nem arról híres, hogy a pénzen kívül bármi érdekelné.
    Ezenkívül nem hinném, hogy az LGBT karakterek arányát számszerűsíteni lehetne. Ilyen alapon akkor kb minden 5ik karakter lehetne max fehér, lsd mennyi indiai, kínai, dél-amerikai, afrikai van. Ez alapján az USA-nak csak 60%a fehérbőrű, tehát 10ből 4 ember lehet latino/fekete, a te logikád alapján.
    Különben is, miért ennyire egyértelmű, hogy egy film karakterei nemi összetételének pontosan tükröznie kell az adott társadalmét? Miközben mondjuk az űrben repkednek. A forgatókönyv író dolga, hogy hogyan képzeli el.
    És én személyszerint, de ez szigorúan szubjektív, még mindig nem érzem tolakodónak, hogy egy-egy filmbe betesznek egy leszbikus, vagy transgeder karaktert. A filmeknél pedig aztán fokozottan igaz, hogy ha ez a jelenség nem tetszik, akkor nem kell megnézni

    Amiket leírtam, ez egy személyes vélemény, és valószínűleg nekem csak sokkal magasabban van ingerküszöbön a többi fórumozóhoz képest. Számomra ez az egész egyelőre nem érdekes, nem érzem, hogy ez komolyabban beszivárogna a mindennapjaimba.

    dabadab: fullra egyetértek. Te el tudod képzelni, hogy az ominózus kólareklám hatására hirtelen tömegek döntenek úgy, hogy melegek lesznek? Vicc

    [ Szerkesztve ]

    It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

Új hozzászólás Aktív témák