Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RangerFox

    veterán

    válasz Wlac #59 üzenetére

    Tudsz ajánlani jó music packet a Beat Saberben? A Queent megvettük, meg pár solo számot.

  • Wlac

    Ármester

    válasz Wlac #59 üzenetére

    2023 június

    Vettem:
    - Diablo 4 Deluxe Edition (PS5)
    - Dragon's Dogma: Dark Arisen (Switch)

    Végigátszottam:
    - Horizon: Forbidden West: Burning Shores (PS5)

    Jelenleg ezzel játszom:
    - Diablo 4 (PS5)
    - Guardians of the Galaxy (PS5)
    - Vampire Survivor (iOS)

    Papíron lassabb hónap volt a június, mint az azt megelőző, de azért aktívan gamerkedtem. Befejeztem a Horizon DLC-jét, ami jobban sikerült, mint vártam.
    Megvettem Switchre a Dragon's Dogmát, ami szintén egy olyan cím, amivel régóta szemezgettem. Bejön, és egész jól fut Switchen, de a sok töltögetéssel azért elmegy az idő. Mindenesetre unalmasabb műszakokon elő szoktam kapni, de soká fogom még végigjátszani.

    A hónap "meglepetése" a Diablo 4 volt. Az 1-ben évekkel ezelőtt elakadtam és annyira nem jött be, hogy átküzdjem magam rajta. A 3-at 2020-ban platináztuk és az tetszett is, a 2-vel pedig tavaly karácsonykor játszottam öcsémmel, de nekem túl archaikus volt már az egész rendszere és nem élveztem annyira (főleg a PC-s kattingatás nem tetszett). A 4 videóira azonban már tavaly felkaptuk a fejünket, és beszéltük is, hogy majd be kellene szerezni. Viszont nem követtük aktívan, így lemaradtunk a nyílt bétákról is.
    A megjelenés előtti pár napban nagyon pozitívan írtak róla a PS topikban, így végül egy fuck it kijelentéssel megvettem a Deluxe kiadást, amivel így korábban tudtunk játszani. Ez azért volt fontos, mert pont egy négy napos munkaszünet jött, így bőven volt időnk Diablózni. Még azt Act 2-ben vagyunk csak, de nagyon jó vétel volt és nagyon tetszik mindkettőnknek a játék, így ha ketten vagyunk a PS környékén, akkor szinte biztos, hogy ezzel nyomjuk.

    Amikor viszont egyedül vagyok csak, akkor a Guardians of the Galaxy pörög. Nagyon tetszik a játék, a filmekkel sem volt bajom, de ez a csapat valahogyan szimpatikusabb, főleg Drax lett a nagy kedvencem, akit korábban nem különösebben bírtam. Mivel benne van a PS Plus Extrában, ezért ajánlom, hogy próbálja ki, akinek kedve/lehetősége van rá.

    Az Extraction filmek hatására leszedtem a Ghost Recon Wildlandset is, de csak 30FPS mód van PS5-ön, így lehet, hogy dobni fogom, és majd egyszer PC-n pótlom.

    Júliusra a GotG befejezése, a Diablo további játszása, valamint az Alan Wake van betervezve. Ezen felül lehet, hogy veszek egy Gamevice Flex kontrollert a telefonomhoz, mert sok játék összegyűlt már, amiket a tapicskolós irányítás miatt nem játszok, viszont amúgy érdekelnek. A legtöbb ugyan Switchre is elérhető, de az az igazság, hogy a sok töltögetés miatt hamarabb tudom elképzelni, hogy a Dead Cells-t, vagy a Titan Questet telefonon játszom, és a Switch marad csak az exkluzívokra.

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák