Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrhitoshi

    veterán

    válasz Youri #40 üzenetére

    Mint már fentebb írtam, nem lenne szabad összehasonlítani egy tablettel, de ha ti így látjátok a dolgot. :U
    És igen. Lehet a PSP-hez képest drága, de még mindig azt mondom, hogy utol sem érheti egyik konkurens sem a Sonyt ezen a téren.

    Android Marketen vagy App Storeban ezek ált. 5$/5€ árban.
    Igen, és olyan minőségűek is általában. :DDD

    Arról nem is beszélve, hogy hol kapsz egy iPad-től Playstation Network-öt ? Szóval ezek mind mind a játékélményhez adnak hozzá.
    Szóval lehetőség szerint szét kellene nézni a Sony háza táján, én azt mondom, nem pedig olvasni a bulvár cikkeket, hogy éppen hányadik letöltésnél jár az Appstore.

    Azt nem mondom, hogy rohanok venni azonnal egyet, mert ez nem igaz. Én csak azt mondom, hogy a konkurenciát elnézve, nem olyan irreálisan drága ez, főleg hogy még csak nem rég jelent meg, és a konkurencia kezében nincsenek olyan szolgáltatások, amiket a Sony nyújt ezen a téren. :)

    PS4

  • Pantok

    aktív tag

    válasz Youri #48 üzenetére

    A játékok?
    Talán a hc gamer kifejezést még a casualnél is jobban útálom, de nem látok sok közöst a Monster hunter, P5, Fate/Extra, PSVitárol meg Uncharted pl a telefongammákkal.
    A tablet játékok pedig ezek, de lévén a PSVitának már nem lesznek meg azok a hardware limitációi mint ami a PSPnek voltak, így nem csak a nagytestvér játékainak lebutított verzióit (gondolok itt GoW - bár ez aztán elég közel volt az eredetiekhez - Dante's inferno, Assassins Creed) hanem teljes értékű játékot is - reméljük végre- el fog cipelni.
    Emellett természetesen ottlesz a casual cucc, de ennek nem az lesz a húzóereje mert igen, ha arról szólna bizony halvaszületett gép lenne.

    Szóval az a "HC"-van benne hogy túllépik a játékok a flash-játékok szintjét, nem úgy mint a tabletek és telefonok, még a leg szebb grafikájú ilyen game is csak egy nagyon szép flash játék komplexitásával rendelkezik.
    Tehát szerintem nem a casual rétegnek készül, lévén az arrol híres hogy nem fog külön hardvert venni rá ha már van megfelelő.

    Sony is tudja mi a pénzbánya, ez mégse vette rá őket hogy fejest ugorjanak bele beton cipővel mint a Nintendo. (ezért is állnak ilyen szarul).

    [ Szerkesztve ]

  • Pantok

    aktív tag

    válasz Youri #51 üzenetére

    "És bár utálod a casual meg a hc gamer kifejezéseket, erre a kettőre lehet osztani a közönséget, ha tetszik, ha nem..."

    Szerintem nem, a casual tiszta, a HC nem.

    Sajnos én játékos szemmel nézem a játékgépet mert játszani szeretnék és ha úgyhozza a sors fogok is rajta.
    Nem nézem üzleti szemmel mert nem befektető vagyok, amíg a Sony hajlandó az én kedvemre tenni egy ilyen készülékkel addig én egy boldog panda vagyok.
    Más kérdés hogy jó magyarországon miközben 48k-bol jól meglehet élni, támogatni már annyira nem tudom őket ebben, max a készülék megvételével - aminek az ára NEM olyan megbotránkoztató mint amilyennek itt beállítottátok.
    Kb 2 éve vettem a PSPmet ami már akkor 4 éves volt 40-ért újonnan.

    Nyilván aki többmindenre akar venni dolgot, az nem ilyen kihegyezett céleszközt fog venni, ugyanakkor azt mondani a PSVitára vágyónak hogy vegyen tabletet ami "sokkal többet tud"(és sokkal drágább) de csak szarabb tapicskolós játékai vannak, egyszerűen retardált.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák