Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Tikakukac #60 üzenetére

    Most hogy így írod, aki a desszertet "megnyerte" másnap nem győzött kakóscsigázni a budin. A desszertre nem gondoltunk, a sör-bor kombinációban kerestük a hiba forrását nála, de akkor ezek szerint a desszert volt a ludas. Még jó, hogy többet nem is kaptunk desszertet a rendelés mellé :DDD

    MÁS

    Múltkor volt egy kis baráti vörösborosmarhapörisjuhturóssztrapis összeröffenés barátokkal. Egyik cimbi mesélt egy pizzarendelős sztorit (nem pizzking)
    Előző nap leadta a rendelést 3db pizzára jelezve, hogy SZÉP kártyával kívánja rendezni, amit másnap délután 5 óra magasságában kérte szállítani.
    17h30-ig semmi, amikor is rájukcsörgött, nem is látták a rendelés, aztán felhívta a figyelmet, hogy előző napon adta le. Na így már megtalálták, ígérték, hogy sürgetve szállítják.
    Igyekeztek is, 18h után nemsokkal ott voltak, csak 1 pizza véletlenül lemaradt a 3ból. Semmi gond, futár beszólt készült a 3. pizza is, de az már nem volt olyan gyors, így éppen elindultak otthonról fél órás késéssel a megbeszélt összejövetelre, mikor kiléptek az ajtón, megállt a lift, kiszállt a futár. OK, pizza be a hűtőbe, rendeznék az árát, de futárnál nincs SZÉP kártyát fogadó terminál. No barátom itt akadt ki, pizzát hűtőből kivette, belevágta a futár dobozába és elküldte jó meleg éghajlatra az éttermet a munkatársakkal együtt.

    Szóval vannak azért máshol is apró fennakadások.

    Én ugyan ezzel az étteremmel úgy jártam, hogy SZÉP kártyás fizetést választva a futárnál szintén nem volt megfelelő terminál, nem problémázott: jó étvágyat kívánt és jelezte, hogy ha erre jár megfelelő terminállal majd felhív. Ez így is történt párra múlva és sikeresen el lett rendezve

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

  • Penguin95

    senior tag

    válasz Tikakukac #60 üzenetére

    Mai napig nem hiszem el ilyen kaliberű ételmérgezést lehet egyáltalán kapni.

    Mondanám, hogy vendégem vagy a helyi Pizza Forténál egy sajtkrémes-szalonnás pizzára, de szerintem még engem vinnének el gyilkossági kísérletért. A tanúk szerint még Koltai sem tudott úgy visítani a piócás emberért mint én valamilyen fájdalomcsillapítóért miután ilyet ettem.

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Tikakukac #64 üzenetére

    én egyszer készítettem (vagyis csak próbáltam) hermelint, mert hallottam hogy az milyen jó, csehek is azt küldik sör mellé :) camembert sajtot amúgy is szeretem, szépen bepácoltam olajos-fokhagymás-borsos-fűszeres cuccba és érleltem kb 1 hétig a hűtőben... első fogyasztásra sör mellé fogyasztva reggel voltak problémák, de a sok sörre tippeltem... utána 1 nappal később este már sör nélkül ettem belőle... furcsán folyós lett a sajt (valószínű már rohadt rendesen) és bukéja is akadt, de erre azt hittem, hogy ilyennek kell lennie (pálpusztait szeretem, arra emlékeztetett) ...hát nem ilyennek kellett: elég gyorsan megkönnyeztem a budin :D ...a maradékot kidobtam, azóta nem is próbálkozok inkább ilyennel, viszont aki jó gyomorrontást akar, annak tudom ajánlani a receptet :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák