Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz updog #46 üzenetére

    10 évvel ezelőtt még én se foglalkoztam ilyenekkel, aztán egyszer eltört valami, amikor a sparban át akartak b*szni a nagy rúd pick szalámival (ezressel többért vitte a gép, mint amennyiért ki volt írva) ...onnantól kezdve úgy vagyok vele, hogy ott rohadjon meg mindenki, aki nem tisztességesen játszik: boltokban simán sztornóztatok mindent a kasszánál, aminek nem stimmel az ára (sparban nagyon gyakori kezdett lenni, hogy fejben nagyjából számoltam kerekítgetve a végösszeget, ami 50-100ft-os határon belül stimmelt is, egyszer pedig elkezdődött a sorozatos tévedés, amikor 500ft-okkal többet kellett fizetnem, mint számoltam... otthon átnézve a blokkot láttam hogy ez-az nem olyan áron ment, mint ki volt írva... attól kezdve már a kasszánál nagyon néztem minden egyes termék árát) ...webshopoknál ugyanez a helyzet: általában nem is szokott probléma lenni, de aki próbálkozik, azt jelentem... tényleg nem nagy ráfordítás, mert kb 5 perc volt összeszedni a levelezést, megfogalmazni a problémám és továbbnyomni a gvh/fogyvédelem párosnak :) ...az is motivál, hogy másokkal is jót teszek, ha az ilyen férgeket szétbüntetik, ami után vagy változtatnak a hozzáállásukon, vagy húzzák le a rolót (üzletben szintén: szórakozik a pénztáros a sztornóval, üzletvezetőt hív, áll a sor, hőbörögnek az emberek... ez se tesz jót nekik és változtatásra kényszerülnek... az emberek meg lássák, hogy ehhez bizony nekik is joguk van ilyen esetben)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák