Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz CPT.Pirk #5 üzenetére

    Sztem az egész G széria is jó, ha nem vársz tőle többet attól ami. Tudásához képest viszonylag jó ár/érték arányuk van, pláne olyanoknak akik nem akarnak elmélyülni a HiFi cuccok világában meg aztán 3x annyit rákölteni mint eredetileg tervezték.
    Ha csak simán kell valami amihez van viszonylag jó szoftveres háttér, és működik több eszközzel is, akkor sztem érdemes ezekkel számolni, pláne amikor még le is vannak akciózva, pl. G6-ot 110€-ért vettem (még mindig annyi).

    Persze ezek "Gamer" cuccok, de szerencsére itt inkább a "just works" értelmezése van ennek előtérben. (jó a G6 tetején van egy RGB X, ok, ott egye rosseb)
    Nem kell külön táp, nem kell ilyen-olyan kábelekkel bíbelődni, nem foglal sok helyet, nincs gondod külön DAC + AMP megoldásra, egyben tud mindent... Vannak akik a line in/out-jainak is nagyon örülnek, és ezek mellett szoftveresen vannak olyan szolgáltatásai amik az olcsóbb HiFi DAC-oknak nem mindig, pl. olykor még egy equalizer-t se kapsz velük, csak szól ahogy szól aztán válassz hozzá olyan fejest ami illik a hangképéhez... :U

    G6-ról itt vannak mindenféle mérések is aminek én a negyedét se értem, de összességében pozitív a megítélése. Nem mondom hogy egy (valószínűleg jóval drágább) HiFi cucc ne szólhatna ennél sokkal jobban, de nem hulladékok ezek a Creative cumók, az E1-ben való pozitív csalódásod sztem a többi termékükre is jellemző lehet. :K

    Nekem egyébként simán egy ilyenbe van dugva és még azzal se kell bíbelődnöm, hogy most a PC-n vagy a PS4-en akarom-e használni, egy gombnyomás az egész, éljen a kényelem.

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák