Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz (An)Dante #11 üzenetére

    Jól megfogdostam az N8-at és az E7-et is Mobile Meetingen. Tényleg nagyon jó a mechanika és számomra az összeszerelés és anyagminőség is kiemelkedő volt, de a rendszer rémálom volt. Hiába volt már több Nokiám is nem bírtam megszokni, valószínűleg 1-2 nap után biztos megválnék egy ilyen telefontól.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz (An)Dante #33 üzenetére

    ..kérdés viszont, hogy ki fog vele foglalkozni, ha egy azaz egy készülék lesz, ami futtatja? ha mondjuk egynéhány másik független mobilgyártó is felkarolná a MeeGo-t, akkor azt mondanám, hogy talán. ugye volt pletyka, hogy az LG foglalkozni fog a platformmal, bár kérdés, hogy a WP7 és az android mellett mennyire tudják bevállalni. a samsung biztos nem fog a meglévő három mellett egy negyedik rendszert istápolni. a motorola szerintem bőven elvan az androiddal, illetve nyilván ők is előbb nyitnak a wp7 felé, mint a meego felé. htc-nek elég a droid és a wp7. intel meg tudtommal internettáblákba szánja a meego-t, de javítson ki valaki ha tévedek. szóval maradnak a kisebb, ill noname gyártók akiknek valószínűleg meg forrásuk nem lesz hogy vigyék a projektet. szóval nálam eléggé bukó szaga van a dolognak, pedig én is szívesen nyitnék a platform felé, ha állna úgy a szénája, hogy halva született ötlet.
    BTW lehet a nokia hasonló filozófiát akar követni symbinél és meego-nál, mint a samsung, aki badára és droidra is ugyanazt a touchwiz UI-t húzza rá. (de ugye az MS-Nokia házasság is ott lebeg a levegőben, akkor pedig nem hiszem, hogy a wp7-nek konkurenciát állítanának a felsőkatban, alsó-középre meg jó a symbi is)

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák