Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    Hát ha ez így fog kinézni, akkor lehet hogy először fordul elő, hogy 3 évet várok készülékcserére és továbbra is marad a 11 Pro. Jó dolog az adaptív 120 Hz, de gyakorlatilag nagyon ritkán használnám ki, mivel legtöbbet YouTube-ozok, zenéthallgatok, üzenetet küldök, Facetimeozok vagy telefonálok az iPhone-on, és ezeknél aligha menne 60 Hz fele. Emelett kapnék minimálisan nagyobb aksit, bár a 120 Hz és 5G miatt valószínűleg ugyanolyan vagy rosszabb üzemidőt, úgy hogy az 5G-t szintén nem tudnám kihasználni. Meg valamennyivel jobb fotós képességeket. Közben a készülék külseje, funkciói és menüje változatlan maradna. Ez nekem nem ér meg 400.000 Ft-ot.

    Ennél azért nagyobbat kellene gurítani, valamit, ami beindítja a birtoklási vágyat, és ezt leginkább nállam a design-nal tudnák elérni. A 11 Pro sem volt akkora ugrás a X-ről, mégis nekem bejött ez az akkor újnak számító, kicsit aranyosan amorf kameraelrandezés meg a szép új grafitszürke és terepzöld színek. De már a 12-nél és a 13-nál sem éreztem azt, hogy váltanom kellene, pedig a 4/4S/5/5s féle szögletes designt nagyon vártam, de a mai készülékméretek mellett nem lett olyan meggyőző ez a formavilág, mint anno volt, amikor iStyle-ban megtapiztam tok nélkül eszméletlen kényelmetlen volt kézben tartani azokkal a határozott élekkel, főleg a Pro Max méretében, a Mini-nek még pont jól állt...

Új hozzászólás Aktív témák