Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RaveForce

    veterán

    válasz #86973952 #98 üzenetére

    ha sajnálni kell valakit, azt nem fogom aki akkoris drágábban adja a cuccát, mint a jólmenő konkurens...hTC... bár a márkát sajnálom, de a cég rohadjon meg, ha ennyire szűklátókörű... az LG-t viszont sajnálnám ha eltűnne, de értük nem aggódok, van háttér, mindigis egyszer fent-egyszer lent filozófiában éltek, visszatérnek még, bízom benne! a BB az már End of Line téma..
    a samsungot meg sokan utálják, de általában azok akik más márka fanjai...ez leginkább bók és elismerés a márka iránt :DDD másrészt akik ezeréve próbálták.... én eléggé materiális és táblázat valamint összehasonlító fajta vagyok... és évek óta nem tudtam jobbat találni a samsungnál, bár nekem meg van az az előnyöm, h nem zárok ki egy gyártót óvodás módjára, mert "mindenkinek az van a metrón"... ez utóbbit valaki írta minap... :)

    „egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Új hozzászólás Aktív témák