Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    "Oké", vagy mégsem?

    1. Multimédia és 4K /HDR / 60Hz, rendben, majd amikor konkrét visszajelzések lesznek, hogy Win10+MPCHC+MadVR rendben hozza ezeket, akkor megnyugszom (Linux és társai ezen a téren kiesett).

    2. Szép, hogy bármilyen OP rendszer mehet majd rá, de a "külső tároló" szükségessége ezekhez már bonyolítja és drágítja a dolgot. Remélem azért rendes USB 3-as vezérlők lesznek rajta, mert máshogy nem nagyon tudom elképzelni egy normális sebességű OP rendszer működését hozzá. És akkor nem is beszélve arról, hogy a külső házas SSD-k milyen irtó drágák.

    3. Játék: Szép controller. Ennyit tudunk eddig. Az a sok az eredeti, retro Atari játék annyira nem érdekel és mérhetetlen túlzás is ehhez a hardveres krafthoz, tehát ide komolyabb, modern és exkluzív címek kellenek (még akkor is ha pl. kifejezetten retro stílusúak). (Az exkluzív csak azért mert a port-okra van jobb konkurencia). Áll akkora "struktúra" és alap e mögött az "Atari" mögött, hogy ezt jóleső minőségben, mértékben, és elég hosszú ideig biztosítani tudja? Na ebben kételkedem nagyon. Már ha egyáltalán lesznek ilyen játékok, de lehet csak én értelmezem nagyon félre a koncepciót. De majd meglátjuk, a hardverben meglenne a potenciál (miért a Switch-ben nem volt meg?), csak ugye ez önmagában nem elég.

    Vissza az 1.-hez: "Csak HTPC-nek" meg már egy kicsit drága... De majd ezt is meglátjuk. Én ebben (és mint "casual feladatos" PC-ben) látom jelenleg a legnagyobb potenciálját...

Új hozzászólás Aktív témák