Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz MaCS_70 #32 üzenetére

    Hidd el, azt is sajnálom, ha így jött le. Azonban az is igaz, hogy a végtelen összeesküvés-elméletekben hinni bizony már a butaság kategóriába esik nálam. Az utóbbi években a PH-n is elhatalmasodott az őrület. Nem kell, hogy egyetértsenek velem, de vakon hinni valamiben, amire az égegyadta világon nincs bizonyíték és téríteni mindenkit, hogy már pedig az úgy van. Hát... Anno valahogy 2004 környékén, amikor még csak olvastam és nem posztoltam, sokkal nyugodtabb, barátságosabb és elfogadóbb volt a légkör itt, mint most. Én ezt érzem és hiányolok is néhány régebbi arcot, akik nyugodtan, higgadtan tudtak véleményt formálni és még hitelesnek is tűntek bizonyos témákban. Ilyen egyre kevesebb van és a csípőből Kína és Oroszország imádat is fura, mert csak kb az utóbbi 10 évben lett egyre népszerűbb nézet. Nem kell az USA-t sem szeretni, nem erről beszélek. Csak feltűnő, hogy elnyomó hatalmakért mennyire odavannak emberek. Az sem fér be nekem és bizony lehet, ez is kiváltja, hogy úgy reagálok, ahogy. Az eredeti hozzászólásom is ebből fakadt.
    Na most lehet szétcincálni, mert elég érzékeny személyiség is vagyok hozzá – tehát jó érzés névtelenül, arctalanul belém rúgni bárkinek is – és elég sokat is írtam ahhoz, hogy bele lehessen kötni valamiben, ami tutira nem felel meg valakinek és kiderül, hogy egy szemét paraszt vagyok, mert nem úgy gondolom... :)

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Új hozzászólás Aktív témák