Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz komi77 #7 üzenetére

    En mondjuk nagyon tudnek dijazni egy olyan telefont, ami osszehajtva egy kisse duci 3,5-4"os telefon, mert az esetek 90%-ban eleg egy akkora kijelzo. Amikor meg ketpofaval fogyasztom a mediat, akkor ki tudom nyitni, es van egy kenyelmes ~4:3-as 7"os kijelzom. Imadnam, de egyelore sajnos ugy nez ki, hogy nem ebbe az iranyba mennek a gyartok, hanem hogy becsukva is legyen hatalmas. Remelem ez csak most van meg az elejen, mert egyszeruen nem tudjak kisebb meretben megoldani, nem azert, mert tulcsordult megint a megalomaniajuk.

    Szoval szerintem ez most pont nem az a fejlesztes, amivel nem letezo igenyeket elegitenek ki, hanem egy nagyon is letezot, a zsebben kenyelmesen elfero kis eszkoz - mediafogyasztashoz nagy kijelzo paradoxont lehet vele feloldani, ha ebbe az iranyba fejlesztenek.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • aginor

    addikt

    válasz komi77 #7 üzenetére

    Látom, nagyon megsértődtél azon amit írtam, pedig nem annak szántam, csupán rá szerettem volna világítani, hogy azért mert nem te vagy a célcsoport attól még lehet rá igény, sőt, még akár hasznos is lehet és egyáltalán nem biztos, hogy öncélú parasztvakítás (pár nyilván azért az is van benne). ;)

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák