Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaberiellb

    senior tag

    válasz domperke #1 üzenetére

    Jah én is így gondolkodtam a 3310-es idején, 21. század mindent mindenbe belezsúfolnak, ez a fejlődés. :DD :K

    Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

  • Gaberiellb

    senior tag

    válasz domperke #3 üzenetére

    Hidd el nekem, előbb-utóbb meg lesz oldva az aku téma is, lassan oda fejlődik ez az egész mobilverzum :U ( sztem max 3-4 év, hogy kénytelenek lesznek ezekre is rámenni) ráadásul az átlag felhasználót már bőven elérték mindennel, már csak finomítani tudnak a dolgokon, minden adott csak fejleszteni, erősíteni kell. Persze lesznek még technikai csodák bőven. Van erre egy példa is, nekem anno volt egy nokia n73-as telóm előlapi kamerával nem egy mai darab, de tudtam vele videó telefonálni, a mostani mini prómmal is tudok, de csak skypon normál hálózaton keresztül nem! Ez most mi? Visszafejlődés, valamilyen szinten bőven, az akkori telók normálisan össze voltak szerelve, van 1 k750-em is semmi nyikorgás recsegés, pedig dobáltam direkt de semmi, ezeket is átfogják vezetni az alsó kategóriába, mert sajna ez is jellemző a mai felső kategóriás telefonoknál, nem beszélve a vaku, az aksi teljes hiányáról persze ez már nem a prémium modellekre jellemző. A mai "okos telefonokból" alapvetően elképesztőek, fejlettek, okosak, mindenesek, viszont egy valami hiányzik belőlük a "buta telefonok" alapjai, nem nyöszörög, nem nyikorog ha fülemhez veszem, nem merül le 1 egész nap alatt, van vakuja, használható a kamerája, meg a stb. De persze valamit valamiért, mindenesetre én elégedett vagyok a mai technikával, és sztem a sony teljesen eltalálta a mini pro-t, persze ebbe is bele lehet kötni, mint mindenbe. Akinek tökéletes "teló" kell vegyen szifont azt mondják az, bár szerintem inkább f@s. Üdv :R

    Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

Új hozzászólás Aktív témák