Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lolller

    tag

    válasz pászka #6 üzenetére

    biztosan rád voltak kíváncsiak... ugyan már.

    varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

  • lolller

    tag

    válasz MaCS_70 #9 üzenetére

    Ezt nem vitattam, hogy van ilyen, de elég paranoid azt képzelni, hogy minden fejünk felett elrepülő drón minket kukkol.

    Ennyi erővel azt fpv coptereket is "drónozhatják" mikor kialakításából adódóan alkalmatlan a kukkolásra.

    varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

  • lolller

    tag

    Én már csak arra lennék kíváncsi, hogy hol éltek Ti vagy kik vagytok, hogy ennyi problémás drónnal találkoztok? Az elmúlt 10 évben egyetlen egy alkalommal találkoztam tömeg felett repülő drónnal az is egy fesztiválon volt és rohadtul nem zavart senkit. Sőt, tovább megyek... se Szegeden, se Budapesten, se Kecskeméten nem láttam még lakott terült felett drónt. Szerintem kicsit paranoiások vagytok már, hogy mindenki titeket figyel... 20-30 méterről anyu káddugói ezekkel a kamerákkal teljesen "élvezhetetlenek". Persze értjük, hogy, ha berepül a kertbe... Viszont ilyet még csak itt hallottam, de azt viszont egy- egy személytől és több alkalommal... Hagyjuk már Móriczkát... Teljesen elfogadhatatlan, hogy nem vihetem ki a quadcopterem ( ez nem drón, nem képes autonóm repülésre nincsennek érzékelők tehát nem engedhetem meg azt a luxust, hogy elengedem a gimballt és magasságtartással kukkolgatok) egy elhagyott gyárban repkedni. Ha nem értitek mire gondolok nézzétek meg Mr.Steele-t azzal a sebességgel és magassággal, ha Ti tudtok kukkolni...

    varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

Új hozzászólás Aktív témák