Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz gabor7th #20 üzenetére

    Azt hittem, nem ennyire alapnál ragadunk le.

    Te állítottad, hogy a "védelmi rakéta rendszerek" nem ennyire régiek.

    A valóság meg az, hogy több mint fél évszázada létezik rakétavédelem...

    Persze, hogy fejlesztettek, de azok nem voltak hatékonyak, nem olyanok voltak, hogy egy raktéta el kap egy másikat a levegőben hájszálpontosan eltalálva.

    Linkeltem be anyagokat, olvasd végig, és pár hónap után visszatérünk a témára.

    Hint: a korai ICBM elleni rakétavédelmi rendszeren termonukleáris robbanófejjel rendelkeztek. Tehát nukleáris robbanással semmisítették meg a beérkező robbanófejeket...

    A 'Hit-to-kill', amiről írsz, teljesen más téma, és gyakorlatilag csak az elmúlt másfél évtizedben valósult meg.

    Patriot volt az igazán úttörő, de az se volt olyan hatékony mint amilyennek hitték, a későbbi elemzések kimutatták.

    :W

    Nem, a Patriot nem volt úttörő rakétavédelem szempontjából. Plusz nem is része a cikkben említett BMDS-nek, mivel csak maga körül (illetve saját magát) képes a beérkező kis hatótávolságú ballisztikus rakétáktól megvédeni...

    Szóval komoly elemzőház csak úgy kitalálja, hogy így van, semmi rálátása sincs csak úgy állítja a dolgokat, amivel a hitelét totál lenullázná. Ja.

    Miután ők NEM kaptak közvetlen hozzáférést semmiféle rendszerhez a DoD-tól, mint említettem, az írásuk olyan, mintha én írtam volna bármit le. Semmivel sem több.

    A fenti cikkben linkelt auditot a DoD bázisain hajtották végre. Ez az alapvető különbség.

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák