Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kovbob

    senior tag

    válasz d@vee #1 üzenetére

    És eredeti a játékod? csak mert eddig úgy vettem észre a legtöbben a tört verzival panaszkodtak. Amúgy itt hiába panaszkodsz, mert azért nekem nem sok közöm van a magyarítás készítéséhez.

    [ Szerkesztve ]

  • Kovbob

    senior tag

    válasz d@vee #5 üzenetére

    Nem mondtam, hogy nem lehet eredeti, csak a facebookon inkább azok panaszkodnak, akik tört verzióval játszanak. De akkor elnézést kérek. Egyébként, ha kipróbálod az OpenIV-es telepítőt akkor nem hiszem, hogy tapaszalod majd a hibákat, mert az 100% hogy csak a nyelvifájlokhoz nyúl hozzá. Ha mégis tapasztalod a rossz billentyűzet kiosztást, akkor ott valami más hiba van.

  • porfogo

    csendes tag

    válasz d@vee #1 üzenetére

    Sziasztok!

    Porfogo vagyok, a Filerise vezetője!

    Szeretném megköszönni Kálmi2-nek a leírást / telepítőt! Sokaknak hasznára lehet!

    A programozónk jelenleg azon dolgozik, hogy ugyan ezt a modaktivátor is meg tudja csinálni, elég bonyolult ezt programból megoldani, de igyekszünk!

    d@vee: Az egy dolog, hogy nem tudsz használni egy végtelenül felhasználóbarát programot, de hogy ilyes fajta rágalmakkal vádolj minket, azt nem tudom szó nélkül hagyni!

    Először is: A modaktivátor magyarításos része, csak és kizárólag a magyarítást tartalmazza! Nincs benne hack! Ellenben, ha benyomtad a scripthook modot is a magyarítás mellé (mert mostmár azt a kettőt lehet együtt használni), akkor az önmagában tartalmazza a native trainert is (gyárilag ilyen, mi is a fejlesztő oldaláról szedjük), ami csinálhat pénz hacket!

    Szóval mielőtt panaszkodsz, előtte utána kéne olvasni a dolgoknak!

    "mert baja lett az irányítás gombkiosztásának" ezen csak röhögni tudok, mert megszámolni nem tudom, hányszor írtam le, hogy kell neki az 1.33 patch! Ez akozza a billentyűs gondot!

    Egyéb iránt:

    A modaktivátor eredetileg azoknak készült, akik eredeti játékkal játszanak, és nem akarnak bant kapni! Ha valaki modolni szeretne melette, az értsen hozzá! Én szívem szerint, nem is adtam volna ki a tört változathoz fordítást! Ez egy plusz dolog a részünkről!

    Dolgozunk azon is, hogy lehessen modokkal együtt használni (amit ez a leírás lehetővé tesz), és ezt 2 gombnyomással lehessen megoldani! Csak hogy ezt leprogramozni nem egyszerű feladat! Integrálni kell a nyelvi fájlokat, és a karakter táblát, mind ezt a programnak kell majd! (bele nyúlni az update.rpf-be)

    Remélem sikerült helyre tennem pár dolgot!
    Szép napot mindenkinek!
    :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák