Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Amikkor iskolás voltam nálunk is volt pár pofozkodós tanár(egyik az igazgató volt)

    Én is kaptam egyet a román tanártól valami olyanért hogy órán firkáltam a padot

    Amúgy édesanyám az iskolába dolgozott de nm számított, szerencsére az volt az utolsó éve és nyugdíjba ment másik évben már másik román tanár volt(kötelező volt a román és ami kötelező azt nem is tanultuk)

    De több tanára is jellemző volt

    Egyiknek volt egy babaágyból szerzet(rácsa) fa botja, azt dobálta, de kedvence a pecsét gyűrűs koki
    Ezzel a tanárral jó volt a viszony horgászni is jártunk, de ettől még nem volt kivételezés a kiabálásban, viszont hozzám nem mert nyúlni mert édesanyám megmondta neki ha engem megüt akkor ő meg az ő lányát fogja megütni, erre a tanár de hát az ő lánya most végezte el a tanárképzőt hogy gondolja, anyám meg na és gyerek az gyerek

    (#2) D1Rect

    Hát nálunk nem
    Volt egy felettem járó azt hiszem akkor hetedikes volt, de a legmagasabb az iskolában
    Osztálytársam bátya olyan helyen dolgozott ahol fényképező filmeket is hívtak elő, és osztálytársam vitte neki haza az előhívásra.
    Kint volta padon a srác felkapta és egy mozdulattal kihúzta a filmet, ugye fényt kapott és vége is volt
    Kicsit később udvaron voltunk kint jött a tanár akié volt a film odahívta és kapott akkora pofont hogy négy öt lépés kellet oldalra lépjen hogy állva tudjon maradni
    Az udvaron kint volt minden felsős de olyan síri csend lett

    Másik esetben én voltam nyolcadikos
    Szünetben mentünk át a biosz földrajz terembe, és az egyik pad csúnyán össze volt firkálva
    Tettes egy hetedikes fiú volt, akkora pofont kapott hogy a padot felborította , a fentebb is említett pecsét gyűrűs tanártól

    .................

    De van frissebb is
    2002 körül közmunkán iskolába voltam rendelve mint most az iskolaőrök amit csinálnak
    Ebéd sorabálás, gyerek kiabálnak rosszalkodnak, tanárnőnél mindig volt bot azzal hadonászott meg a földet csapkodta
    Csakhogy egy olyan hetedikes amúgy hülye-gyerek belépet a hatósugárba, 7méteről halottam ahogy a sípcsontját eltalálja, gyerek egyből összeroskadt

    .................

    Amúgy a mai gyerekek elkényezettet kis vadállatok
    Szülők nem nevelik őket, a tanároknak meg nincs fegyverük, mert ha már kiabálnak vagy büntetést osztanak akkor jön a szülő hogy hogy képzeli a tanár
    Meg az ő csemetéje így úgy

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák