Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz Slack #13 üzenetére

    Ez amcsiban egy kicsit más. Ott sokkal drágább a kábeltévé (emlékeim szerint egy közepes szintű csomag olyan 70 dolcsi, de ezekben nincsenek benne a fontosabb sportadók, filmeadók stb) mint itthon. Azért lett akkora befutó a netflix, mert 20 dolcsiért filléres dolognak számít, pláne, hogy 5 készüléken használhatod (vagy legalábbis amikor foglalkoztam ezzel így volt), tehát még a 20 dolcsit is sokan szétdobják.

    Szóval valójában 2-3 de akár 5 streaming szolgáltatásra is előfizet gond nélkül az aki korábban fizette a kábeltévét, mert ugyan ott van pénzügyileg, de sokkal többet kap érte. Itthon tényleg más, már 3-4 ezer forintért vannak elég jó kábelcsomagok, de HBO-val meg sporttal is megáll egy 10-es környékén. (bár lehet ez se így van már, pár éve nem fizetek elő én sem). Ehhez viszonyul a netflix a maga kb 6000 Ft-os árával úgy, hogy az amcsi tartalom 1/5-e van fent lokalizáció nélkül. Nem teljesen ugyan azt az értéket képviseli mint amerikában vagy a UK-ben.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz #95561216 #19 üzenetére

    Nem annyira vágom az árakat, elnézést, ha fölé lőttem. De akkor is áll, hogy míg itthon nagyjából egy árszinvonal a kábellel 1 db streaming előfizetés, addig amcsiban töredéke a streaming így akár 4-5 is belefér úgy, hogy nem fizetsz többet mint eddig.

    Az tény, hogy szar sok adatbázisban keresgélni. Amúgy nekem is Plexem van :D Igazából most beleintegrálták a Tidal-t, jó lenne, ha lenne a streaming szolgáltatóknak plug-in-je hozzá és akkor a plex felületén látnád ha valamit követsz, vagy ott tudnál keresni. Akár prémiumot is hajlandó lennék fizetni ezért.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák