Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necc

    addikt

    válasz Parci #6 üzenetére

    "viszont telefonálnom gyakran kell. szar az érintőképernyővel, kontaktot kikeresni is."

    Nalam ez valahogy ugy mukodik az erintoson, hogy feloldom a billentyuzarat a csuszkaval ami szerintem sokkal gyorsabb, mint gombbal, a kepernyore szepen kirakott 'parancsikon' egyikere bokok es mar tarcsazza is az altalam beallitott szamot. 2 ujjmozdulat volt az egesz.
    Ha kontaktot keresek csak szetnyitom a telefont, es siman elkezdek gepelni (bill.zar magatol feloldodik). Ugyanakkor konferenciahivast inditani, kezelni, hivastartas, meg az ilyen dolgokat en sokkal sokkal konnyebben oldottam meg, mint csak gombos telefonon.

    "és igen, vizes kézzel nem tudom használni"

    Eljen az agyonhype-olt kapacitiv kijelzo, (megint magamat hozom peldanak, nalam) rezisztivnel ilyen nincs. Csak sajnos a hype miatt a gyartok 1-tol 1-ig rakattantak a kapacitiv-ra :(

    Na 1 szo mint 100, ez is meg van csinalva "okosan", erinton, es attol hogy erintos lett a telefon, meg nem neheziti meg a dolgodat. (Hozzateszem, nem ismerek tul sok erintos telefon-rendszert. :U )

    Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Új hozzászólás Aktív témák