Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • debrejo

    senior tag

    válasz Polarstar #18 üzenetére

    Minden bántó szándék nélkül kérdezem: te szedsz valamit vagy csak nekem érthetetlen néhol amit írsz? ;]
    Szederhez: nemcsak hollandiában terjedt, a sógoroknál is, bár ott már az almások viszik a prímet, nagyon. Én amióta kint élek/dolgozom, egyetlen csajnál (!) láttam egy SGS-t. Kiderült, magyar , telenoros simmel :) olyan 60% iphone, 20-25% BB (jellemzően céges, de akkor már a komplett családnak az van), a többi gondolom droid/WP/alap telefon.
    BES/BIS nekem pölö ingyenesen jár az előfizetésemhez, szerintem minél nyugatabbra megy az ember, annál inkább belefér ha fizetni kell érte (nem Mo. diktálja a trendet ugyebár).
    Szerintem ott cseszték el, hogy a legtöbb telefonjuk eléggé vízválasztó. Vagy szeretik, vagy nem, köztes állapot nincs. Vagy beleszeret az ember és akkor csak BB, vagy megutálja és soha többet. Villantási faktora a privát szférában nagyon megkopott, szerintem is a csúsztatható qwertys telefonokra kellene átnyergelniük, nagyobb kijező, jobb felbontás, gazdagabb app world és még lehetne sorolni.
    Én is nemrég döntöttem hogy most BB lesz, kipróbálni, eddig tetszik. Sajnálnám ha a cég elbukna, lassan minden "különc" be lesz darálva.

  • V B A

    aktív tag

    válasz Polarstar #18 üzenetére

    Még amikor BB-s voltam, angol nyelvű menüvel használtam a telefonomat, de tudtommal a magyar nyelv hiánya nem volt jellemző. Sőt, volt olyan BB-m, amit még nem is forgalmaztak itthon, de már volt rajta magyar nyelv.

    A BB OS sajnos tényleg nem funny, nekem nagyon elegem lett belőle a végére.

Új hozzászólás Aktív témák