Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SamiCsillag

    senior tag

    Erről a telóról alig találok valamit. A feljebb belinkelt teszten kjvül mást nem találtam magyarul. De ez is csak a sima 5s tesztje. 5s Plus érdekel engem a 6 gigás változata. Vannak e hibái? Ha igen melyek azok? Jó pár hete tervezek új telót venni, nagyon sokat rágom magam miatta. Ha veszek telefont, akkor én mindig években gondolkodom. Minimum 2 év, de inkább 3. A tegnap döntöttem 4 telefon közül Mi6, Honor9, Honor V9, OP5. A V9-et választottam, ma meg is akartam rendelni és akkor feltűnt, hogy a Mi5S-nek is van 5.7-es változata, ugyanis az előbbi 4 telóból épp ezért döntöttem a V9 mellett, mert a legnagyobb, én sokat olvasok telefonon. Holnap bemegyek egy boltba és megtapizom a Mi5S Plus-t is, ha legalább olyan szép, mint a V9, akkor lehet, hogy ezt veszem. Mit gondoltok?
    Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy a Plus-nak milyen hibái vannak? Gondolom kamerában mindenképp gyengébb, mint a V9. Jó, ez nálam annyira nem fontos, de azért csak beszámítom ezt is a végső döntés előtt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák