Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JohnyBlue

    őstag

    válasz PuMbA #61 üzenetére

    de most komolyan, mutass már egy felhasználót aki bement a bótba oszt megvette a full effnégyes sort legalább 16-400 ig, hogy lássa mire van szüksége :D

    Többieknek:
    lehet most belerondítok itt a nagy AF vitába de Én csak mosolyogva pislogok, hogy már létezik olyan hoogy eye af ami így és úgy követ és még sorolhatnám a nyalánkságokat, meg basszus animal eye af... jó hogy nem már a mellbimbó af a Koviéknak :D na mind1 :D de azt ugye tudjátok, hogy sokkal ótvarabb afel megáldott vázakkal is lehet kiváló képsorozatokat lőni. ( és itt most direkt nem képet mondtam hanem komplett sorozatot, albumot ) pont tegnap előtt voltam kollégámmal koncertet fotózni ő a fent említett a6K-val én meg egy 6D vel mindkettőre felpattintva egy darab ötvenes oszt adjad neki... félóra után után kollégám jön, hogy bazdmegjanbazdmegjani itt valami nem jó minden homály... mondom mibe vagy ? aszondja hááth af-c meg f@szom hi-tech őrület...mondom neki pattintsd át af-s be középső pötty vagy zóna vagy aminek hívják oszt hidd el Gyuszikám jó lesz... hozta a sört vigyorogva... ebből, csak azt akarom mondani, hogy hiába a csillió pont és az ufóknak kifejlesztett af rendszer, ha a fények olyanok hogy a váz megmarja magát... akkor nincsen mese vissza kell állni fapadra és bólogatni ( ezt a canonosok tudják mi )

    ja és másodvázam nekem is sony (a6k) de kiránduláson és csokordobáson kívűl még másra nem használtam ezzel ellenben az 1db értelmes fókuszponttal rendelkező 6D-t meg mindenre elviszem :)

    https://ipollo.com/?ref=johnyblue

Új hozzászólás Aktív témák