Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    Igazából nekem tökéletes lenne a Galaxy Tab is. Legalább nem csak magával kompatibilis, mint más elvileg népszerű termék na nem nálunk népszerű, ha nem Amerikában. Valamint legalább Garancia is van rá, amit érvényesíteni is tud az ember. Ismét Amerikából jönnek a hírek, ami nem lenne baj, csak mi a fene a köze ennek a magyar piachoz. Mert mily meglepő itt még mindig nem annyira elterjedtek a Tabletek. És nagyon nem valószínű, hogy az iPad lesz a befutó Magyarórszágon, márcsak abból adódóan is, hogy az Asus, Samsung, HTC, Creative is rágyúrt a témára, és nagyon kétlem, hogy ne lenne olcsóbb mint az iPad, itt valszeg nem fogják visszavinni a terméket, mert csak, vagy éppen. mert nem az amire gondoltak. Az is érdekes, hogy egy olyan helyen hasonlítják a Samu tamletjét ahol az alma a minőség szinonimája, ami nálunk közel sem igaz, itt inkább csak egy nagyon drága különlegesség, és nagyon nem a minőség szinonimája csak mert Magyarárszág nem USA :D

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Gabi 8906 #32 üzenetére

    Nem gondolod rosszul. Ez pontosan így van. Valamint ebben amiket elvárnak a magyar ügyfelek nem partnerek a kereskedők, nem céljuk. A Cél hogy eladja a terméket, ezután a törvény nagyon kevés kivétellel mellette áll, értsd a fogyasztó, a nagyon triviális tévedéseken, rosszindulaton felüli tévedések esetében tud jogosan bármit is követelni. Azaz pénzt visszaadni csak akkor lehetséges, ha a termék hibás, és pontosan ugyanolyan termék nem áll rendelkezésre, és soha nem is fog, azaz kivonták, ha van ilyen termék és beszerezhető, akkor akármynnyi ideig visszatarthatja a kereskedő az ügyfél pénzét, ha persze felajánlja a kereskedő a más terméket, akkor azzal élhet az ügyfél, ha nem akkor így járt kategória. A törvény nem fogalmaz egyértelműen, azaz a 14 - 15 napos javításra törekedni kell, valamint a 30 napos teljes cserére is törekedni kell, de nem kötelezően javítani vagy cserélni, azaz ha 3 hónap a csere akkor annyi. Jó kis magyar kereskedelem.

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Peat;) #42 üzenetére

    Na ja csak ez így van 15 éve érted? Azaz milyen EU? Komolyan kicsit félreértelmezted a doldokat.... Valamint milyen Óvodás rá meg nem rá fogásról beszélsz, csak így működik és csak szimplán szarul. Kicsit nem reálisan látod ezt szvsz....

    (#45) joey20 :

    Szerintem pedig az a sok, hogy egy realitásoktól teljesen mentes termékkategóriáahoz hasonlítanak bármit. Az az az Apple az Amerikai kultúrához tartozó márka, csak ahhoz. Itt gyakorlatilag azt sem tudják nagyon sokat, hogy mi fán terem a Samsung, csak, hogy nem úgy működik (persze lehet, hogy még az alkatrészek 90 % ugyanaz benne, mint az IPAD-ban), ezért nem menő, és még az is lehet, hogy használni sem nagyon tudják. Ez a cikk erről szól. Na ezzel megint itt mit kezdjenek a fogyasztók, itt meg az apple termékekkel vannak ugyanígy, na Istenem van ilyen.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz joey04 #49 üzenetére

    Ok csak nézd meg hol. Megint olyan dolgokat állítotok be szinte tényként, ami itt teljesen irreleváns. Ami hogy is mondjam hülyeség. A Samsungot itt is sokkal jobban ismerik/elismerik, mint az apple-t. Akkor itt is lehetne mondani, hogy 100 apple monitorból 2-őt visszavisznek és ez mennyire rossz arány, holott 10000 samsung monitorból csak 20-at visznek vissza, majd elmondhatnánk, hogy ez mindegy az apple ezért gyenge. Holott Te is nagyon jól tudod hülyeség, na ez a hír kb ilyen. Konkrétumok nulla, hírérték 100 %, bulvár szaga van, konkrétumok nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Everman #56 üzenetére

    Azért bocs csak Logikusan. Akkor csak egy picit nézz szét.

    Monitor, ja kb a most eladott monitorokból minden 3 - 4 ik samsung. A Telefonokból kb minden 5 - 6 samsunk. Az mp3 lejátszóban is otthon van. A informatikai eszközökról ne is beszéljünk, mert jelen pillanatban ha az x86 architektúrát nem vesszük figyelembe a legnagyobb félvezető gyártó is. Szóval valóban alig ismerik a samsung ramokat ODD-ket, HDD-ket, vagy éppen monitorokat ugye ezt hoaxnak szántad, mert akkor OK. :)

    (#53) Octi :

    Most mire gondolsz példaként, hogy a Creative 3-ad áron agyonveri az IPOD-ot mindenféle minőségben, vagy, hogy az ASUS-ból duplamerevlemezes I7-es atómerőművet kapsz egy 15"-os alap macbook pro áráért 3 év garival. Vagy esetleg a HTC, aki úgy mindenben elismertebb a Hype-on kívül. Hmmmm melyik is... :)

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Everman #58 üzenetére

    "Az utca emberét kérdezd meg, hogy az iPhone-t melyik cég gyártja, majd azt is, hogy a Galaxy sorozatot melyik gyártó. Szerinted hányan fogják rávágni az utóbbira a Samsungot?"

    Hát az USA-ban tuti, itt viszont max egy két fanatikus. Mert szért ha azt mondod apple akkor nem az jut eszébe az ország 90 %-ának, ami itt egy kettő fórumtársnak. Aki meg komoly szaki pláne nem.... :)

    "A monitorok terén sem egyértelmű a dolog, mert míg mi tudjuk, hogy az LG-vel párban nagyon ott van a szeren, a legtöbb vásárló még akkor sem tudná megmondani a monitor gyártóját, ha ott ül előtte, mert egyszerűen nem érdekli, megvette, használja és kész."

    "Nos hangminőségben messze nem veri meg, már csak azért sem, mert az iPod-nak és az iPhone-nak is van vonali és digitális kimenete is, amiről a Creative cuccai hírből sem hallottak."

    Na pontosan ilyen egy tipikus IPod vásárló, miért vette meg mert menő, és ezen felül hmmm...

    "Ne az IT gurukból indulj ki, akik a népesség 1%-át sem érik el, hanem az átlag vásárlót, aki azt sem tudja, hogy mi az a RAM, ODD, SOC stb. nem, hogy azt, hogy ezeket ki gyártja."

    Szerintem ez ma a fiatalok között nem nagy kunszt, persze ne is az apple felhasználókból kell kiindulni, mert ott valóban van egy termék a lila ködö felett, és nem több, de azért, ha egy átlagos gimnazista srácot megkérdezel tuti nem azt mondja majd a hdd-re, hogy ez egy "alma", akarom mondani bocs narancs... :D

    Na igen, pont egy testvérlap számolt be egy teszttel:

    [link]

    És akkor nem is azonos kategóriában lévő Creative, iAudio, vagy RIO volt, hanem annál harmatosabb minőség.

    "No igen, Intel GPU-val, biliműanyag burkolattal, használhatatlan touchpaddal, hullámzó billentyűzettel és 2-3 óra akkumulátor üzemidővel.
    Azonos kivitelben, azonos hardverrel alig olcsóbbak, vagy akár drágábbak is a brand noteszek."

    [link]

    Ahogy írtad, csak amit írtál, annak valósághoz annyi köze volt, mint macinak a Medve sajthoz, nem sok. Ja nem aluminium a háza, akkor billi műanyag nem :)

    "Bár tényleg kíváncsi volnék miben lenne elismertebb."

    Hmmm, vajon miért perelte be az Apple a HTC-t? Ja mert tuti az Apple-ről másolt, csak kérdés hogy mit. Csak egyszerűen jobb termékeket gyárt nem eltúlzott áron, na ennyi elég volt a perhez. Ez elismerés, ezzel el is ismerte az Apple. Persze Kinek mi a jobb eladási számokban biztosan jobb a HTC.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz tween #60 üzenetére

    Ez igaz, most nem olyan tesztelte akinek/akiknek van érdekeltsége apple fronton, hoppá, mindjárt nem Steve tojta a spanyol viaszt, és nem is úgy van az, mert ez amúgy is máshogy az mint aamaz :D Húúúúúú már bele is zavarodtam. Ja realitások sehol, akkor reset :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Inarus #65 üzenetére

    +1 Pontosan nem vita hanem fikázás, ami csak egyhez vezet flamehez, az meg nem kell. Ha valami nem az apple mellett szól akkor ellene ennyi, nincs köztes út, ez itt a baj.

    (#64) Everman

    idiótaság rules :DDD Az ám.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz babosmiki #79 üzenetére

    Nem érted :D Az IPad úgy is, ha nincs is Flash telepítve rá, de úgy is tudja, ha proci sincs benne. Nem érted, de én sem. :D

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Everman #64 üzenetére

    "Az Apple direkt nem agybadugós fülest ad a készülékeihez, mert az iPodot főként út közben használják és az agyabadugós füles életveszélyes ilyen helyzetben (jó pár idióta sétált már különböző járművek alá miatta), így persze, hogy a külvilág zaját kizáró fülessel jobb hangzásvilág érhető el. Eleve akkor lett volna értelmes az összevetés, ha azonos fülessel hallgatják meg."

    Figyu má te tényleg ennyire elferdül hajlammal rendelkezel minden más iránt, vagy csak süket vak és nem néma vagy, ha nem az apple készülékeit dicsérgetik éppen :D

    Alásétáltak tényleg és hol? Amerikában? Ezzel azt akarod mondani, hogy az Apple termékekeit idiótáknak gyártják? Csak mert mutatok valamit jó?

    [link]

    Tuti, hogy a föld egyik legpatinásabb, és legkomolyabb hangtechnikai szakértelemmel bíró gyártója is azért gyárt ilyet, mert hülyék. És azt akarják hogy mindenki a Villamos alá sétáljon.

    Valamint tuti, hogy az apple azért nem ad ilyen fülest, mert alapvetően nem férne bele a 90_% os haszonkucsba hanem azért mert veszélyes. Vagy nem inkább azért mert ez kb 1 dollár sem, a komolyabb füles, meg legalább 5 dollár lenne beszerzési áron nem mi :D

    Aztán ezzel azt akarod mondani, hogy az Apple füles gyenge, amúgy egy hulladék ez tény, csak mert még a múltkor jó volt.

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Everman #88 üzenetére

    "Nem, hanem mert jó a hangja, de ettől még életveszélyes utcán ilyet használni, mert a környezeti zajokat kizárja és a zene meg a figyelmedet vonja el. Hidd el évente sok ezer baleset történik emiatt."

    Igen ebben egyetértek veled. Már abban, hogy az emberek nagyon figyelmetlenek, és ez az elkényelmesedéssel együtt nagyon észrevehető. Abban nem, hogy ebbe az árban ez nem fél bele bárkinek is. Azaz Igen is adjon az apple ilyet, ha ennyibe kerülnek a kütyüi.

    "Egyszerűen nem bírtam úgy telefonálni, hogy a saját hangom nem hallom, mintha be lenne dugulva a fülem."

    Pont egy apple fülessel jártam így, igaz nem headsetes, hanem sima Creative fülessel összehasonlítva. Kategóriákkal minőségibb, mint a gyári apple füles.

    "Pedig igen, és a hangerő korlátozása sem véletlenül van bent az iPod-ok menüjébe.
    (Érdekes, hogy az EU az Apple-től ezt megköveteli a többi gyártótól meg nem.)"

    A Sony Walkmanjaiba évtizedek óta benne van a 3 szinten beállítható hangerőszabályozás. Amit nem is szoftveresen, hanem hardveresen tudsz állítani. A Creative-okban szintén. Azóta egy halom gyártó bevezette. Szóval az apple úgy 10 évvel elkésett ezzel. A többi gyártótól azért nem követelte meg mert már benne volt.

    "Normál fülesek között elég jónak számít"

    Szerintem nem, az árához képest pedig pláne a nagyon nagyon gyenge kategóriát képviseli. 4 - 5 ezres kategóriában már komolyabb füleseket is lehet kapni, bármely márkában az 1500 - 2000 Ft-os kategóriában van az, apple szintje, csak jobb minőségben.

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Everman #92 üzenetére

    Szerintem pedig nincs igazad. A minőséghez az is hozzátartozik. És ha minőség az Apple, amúgy nagyon is az, egy nézetből, attól függetlenül, hogy nálunk nagyon nem éri megvenni, de ez etljesen más kérdés, nem ezen kellene spórolni.

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Everman #96 üzenetére

    "Tőled meg tényleg várnék pár 4-5 ezres alternatívát headsetre..."

    [link]

    Na Pl itt van gondolom nem jó, mert nincs rajta egy apple Logo :D

    Szerintem kicsit öngólt rúgtál ezzel, már bocs, megintcsak picit lemaradt az apple ezzel, de ez nem baj, ha pl 1000 Ft lenne a headset (annyit ér).

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Everman #103 üzenetére

    Na persze, :) mondom, az apple Logo, ami hiányzik. Éppen most vettem ilyet az egyik imerősömnek, a 3 - 4 ezer Ft-os Sony minőséget hozza, nem bóvli sőt, a gyári Apple-nél kategóriákkal jobb. Lehet a véleményem figyelmen kívül hagyni, csak pl Te sem vagy hajlandó elfogadni, hogy az apple mint átlagtermék, nem létezik Magyarországon. Az pedig a gazdasági helyzettel (A családokéval) egyenesen arányban csökken, hogy hype-ból vegyünk terméket. Tehát marad az elfogadható minőség, de megfizethető át kategóriája. Na ebben nincs benne az apple. Ezért a Corporate Business gépekhez hasonlóan az Apple termékekre sincs igény abban a mennyiségben, ahogy előadod. Sajnos. És ha ezt elfogadnád, akkor rájönnél, hogy ilyen árban az Apple nem alternatíva itt, csak egy nagyon szűk rétegnek. Itt ez a headset is. Szerinted vásári bóvli, annak ellenére, hogy mind hangerőben, mind hangminőségben leveri, az apple gyári headsetét, nem mellesleg majdnem fele annyiba kerül. Szóval úgy az ország 95 % -ának ez az erős. Nekem is. :)

    Ha a vélemény figyelmen kívül hagyásáról beszélünk, akkor a Te véleményedet az Ország 99 %- hagyja figyelmen kívül, nem azért mert hülyeségeket beszélsz, mert nem erről van szó, csak egyszerűen, ha én el akarnám magyarázni az átlag embernek, hogy az orosz kaviár annyira egészséges, és annyira jó, mint alapvetően szinte semmi, és még meg is éri az árát, akkor kb nem vennének komolyan. Na most elhiszi neked sok ember, hogy az Apple termékek jók, mert a saját kategóriájukban jók. De annyira nem, mint amibe itt kerül. Csak nézd meg az eladásokat, és gondolkozz el rajta, hogy van-e benne igazság, amit leírtam.

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Everman #106 üzenetére

    Azt alaphelyzetben is meghallom. Most éppen egy Panasonic RP-HJE170E-et használok, igaz a legkisebb ilyen gumival amit hozzá adtak. És a mentőt, a dudállást, a hangosabb járműveket hallani, ezzel is.

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Everman #108 üzenetére

    Ha egy Picit, de nem nagyon, kinyitnád a szemed, akkor éreznéd, hogy megint elbeszélsz úgy mellettem, mint szoktál általában.

    Ha Notebook, akkor: HP, Lenovo, Dell, ami szerinted is minőségi, de ha itt tartunk, akkor ezekhez az apple nem ér fel pláne a Corporate termékekhez, ja hogy az nem szerepel az apple repertoálljában aha :D

    Amúgy csak leírom jó: Az eddigi notebookjainat OK: A szerinted tuti gagyi kategória:

    HP NX7400 (már eladtam)
    Lenovo ThinkPad T61 (meg is van)
    Dell Vostro 1015 (Már eladtam)
    Dell Latitude E6400 (Már eladtam)
    HP 5103 (Meg is van)
    HP ProBook 5310m (Most ezen írok)

    Ez szerinted a gagyi kategória ugye? Na akkor látod mostmár én nem veszem figyelembe amit Te írsz, mert láthatóan nem értesz túlzottan ezekhez a kütyükhöz. Az Apple-t meg hagyjuk, mert az itt nem alternatíva. Ez mind Üzleti cucc, amiről az apple soha nem hallott.

    Gagyi a philips melyik, ez :

    [link]

    Vagy ez:

    [link]

    Persze nyugodtan pihenj egy picit. :D

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Everman #110 üzenetére

    Nekem fontos dolgok:

    Ha leesik, akkor ne törjön, horpadjon hajoljon stb.
    Mivel hátizsákot hordok, ha megnyimják, odaütődik, leesik, bírja.
    Mivel nem keveset gyaloglok, ne essen szét a hordozástól.
    A Billentyűzete jó legyen (Nekem a TP billentyűzete a legjobb, az apple nem annyira jött be, bár a ProBook ugyanolyan szigetes billentyűzetet tartalmaz.(fele annyiért))
    A kijelző véletlenül se legyen csillogó, az megőrít, apple alapban is az, igaz rendelhetsz hozzá na de ne mááá...
    Ha kell akkor ne kelljen 1 napot szerelni, ha ramit, hdd-t kell cserélni, azt én szoktam, ne veszítse el a gariját.
    A garancia legyen megbízható, és ne egy év mert az viccnek is rossz.
    Alkalmas legyen a napo 8 - 10 órás munkára is ami a csillogó kijelző már üt is.
    Nem kerüljön annyiba hogy csak egy adott réteg tudja megfizetni, de ha már annyiba kerül akkor tudon is valamit.
    A Tapipad használható legyen, a régebbo HP, és TP gépek tapipad legyen az alap.
    És az sem baj, ha kicsit bolond biztos is. (Cseppálló billenytyűzet stb...)

    "jó minőségű kijelző"

    Ugye mi a jó minőség? Szerintem az apple kijelzői jók, de a fényes felülettel agyon is vágták. Nem nem szeretnék több tízezerért mattot rendelni.

    "stabil burkolat (a recsegő ropogó biliműanyag nekem nem jön be)"

    Ma már a 150 000 - 200 000 Ft-os pl- Probook-ok is fém borítású házzal jönnek az nem ropog. A picit komolyabb gépek, meg fém vázzal is.

    "jól használható billentyűzet (nem hullámzó, tévesztő megoldást, ami nekem bejön az Apple-n kívül csak a Thinkpad gépeken láttam)"

    Az Apple billentyűzete igencsak hullámzik egy EliteBook, TP, Latitude géphez képest. Kb az én ProBook-om szintjét hozza. Elővettem a mi 13"-os MacBook Pronkat. Közel nem hozza egy komolyabb üzleti gép merevségét a billentyűzete.

    "jól használható touchpad (nem akarok egeret használni egy notebookhoz és ez per pillanat az Apple-n kívül egyetlen más gyártónál sem jól megoldott kérdés)"

    Nagy az apple-n a touchpad, de ha az én thinkpadamhez bármilyen kézzel vizes koszos stb kézzel hozzányúlsz megy a touchpad, az apple kb hozza a ProBook-ok touchpad minőségét másfélszer nagyobban, valamint kétujjas használattal, de hogy jobb lenne egy TP-nál na ne. Nagyobb és ezért kényelmsebb, ami engem már zavar, persze ez megszokás kérdése ezt is tudom.

    "jó minőségű audió kimenet (gépről hallgatok zenét és tudtommal az Apple-n kívül más gyártó nem alkalmaz optikai kimenetet)"

    Ha a HDMI-t nem nézzük nem.

    "De itt is érvényes a kaviáros példád, én tudom, hogy miben jobb egy Mac, attól, hogy te csak zsíros kenyeret eszel, még igazad nem lesz :D"

    Ne neeee.... :)

    "Az, hogy egy Macbookot 4-5 hónapig lazán nyúznak újraindítás nélkül és nem lassul, nem fagy, az megfizethetetlen."

    Persze, :) Ezt ma bármi tudja, nekem a Windows 7-es, hostom 4 hónapja megy, nem kellett újraindítani. Volt hogy hetente kellett, de ma ezt már kiküszöböltem. Valamint mint említettem itt Linuxokat használnak. Ez nem lassul dolog kamu, itt nem egyszer hozzák a mac miniket hogy belassult, meg mit lehetne tenni. A MacBook pro meg szintén Pénteken takarítottam ki, mert Lassabb, volt mint egy Vista. Vagy csak használták is.

    "Több komoly üzletembert, ügyvédet és orvost ismerek akik Mac-et használnak, valószínű, hogy ők már tudják, hogy a kaviár egészségesebb, te meg maradj a zsírosdeszkánál :D"

    Sajna a bölcsészek és válalkozók, orvosok világában nem mozgok, itt csak programózók, és IT-sek vannak itt nem elterjedt a Mac, de ettől még nem is tartom rossznak. Itt más igények vannak, itt használják az eszközöket napi 10 - 16 órát nem csak nézegetik. sok munkára jobb a TP. Én is írhatnám, hogy több száz embert ismerek akik TP-t használnak, de ez evidens is, amit te írsz hááát... :)

    "Az már csak apróság, hogy a operációs rendszer miatti stabilabb működés nekem elég sok plusz pénzt megér, röhögő görcsöt tudok kapni az irodában, mikor félig lehajtott kijelzővel hurcolják a notebookokat, mert a kolléga nem meri lecsukni, mert ha kikapcsol, akkor lassan bootol be, ha meg elalszik akkor lutri, hogy felébred-e."

    Meg kell kérdezni az IT-st, hogy mit csinál ilyenkor, mert ez itt működik igaz Linuxokat használnak, Többségben. Valamint sz sokat elmond a nézeteidről, hogy az a legfontosabb, hogy egy rendszer 5 - 10 másodperc, vagy esetleg 30 - 40 másodperc alatt áll fel. Ennek max a hype, miatt lehet jelentőssége, akkor most kezdjük, hogy az én gépemen meg fut a Cad, Proengineering, a Photoshop, meg az Edius együtt, a tieden meg nem bibibibi... :F

    Óvoda.....

    Na de OFF nem a témához tartozik...

    OFF. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Everman #115 üzenetére

    És mégis mi lenne, ha nem undorító módon félmondatokat idéznél? Nincs igazad, és nem vagy benne baromira biztos, mikre válaszolsz, mert nem idézel, csak szavakat, meg tőmondatokat, na ez az apple stílus, szerencsére ezen a nem hype magyarok átlátnak, szerencsére ezen emberekből van több Te meg maradj csak ott ahol vagy. :D

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    Everman:

    Álmodozz, hogy egyszer egy apple is tudja majd, tudod, a balgaságaidat olvasva, megnéztem, csak erre reagálok, mert a többi, amit leírtál, már a hülyeség kategóriája, mint amit képviselsz:

    Tecra: [link]

    NC: [link]

    LifeBOOK: [link]

    Sony: [link]

    Ők komolyan veszik, de én téged már nem :) ;)

    Na talaláltam egy olyan videót, mint Steve Jobs miséi, meg amit te nyomsz, a Grimm Testvérek forognak :DDD :

    [link]

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Everman #120 üzenetére

    "Tényleg sajnálom, kicsit sokat feltételeztem rólad ;)"

    :) Kölcsönös. De ettől függetlenül jó szakembekkel vitázni. :)

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés