Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AND1

    őstag

    válasz toronyhaz #16 üzenetére

    Tényleg a legnagyobb jóindulattal írom, de ott mélyebb problémák vannak. Tegyük fel, hogy nem minimálbéren élsz (bízom benne). Miért kell idegeskedni, ha vettél valamit párezer forintért mert szórakozni akartál kicsit vagy megakartad lépni magadat és végül rajtad marad/megunod? Tök jó a tipped, hogy fölösleges venni 20-ért újat és 10 alatt vannak jó akciók. Osztom. Viszont nem értem, hogy miért nem tudnak emberek együtt élni a store-okkal. Tök kényelmes, hogy nincs lemez, nem rongálódik, stb. Előfordul minden téren, hogy az ember veszít valamit vagy kiad valamire, ami nem az év legjobb befektetése volt. Mi van akkor? (Nyilván ha nem tízezrekről/százezrekről van szó) Nem tudom megérteni az ilyen kicsinyességet, önsanyargatást, túlszabályozottságot és a kielégítetlenséget. Értem, hogy nem kell gyűjteni mindent, de merjen már az ember lazább lenni. Ezen tényleg nem múlik semmi. Kedvencem mikor kiakadnak csoportosan emberek, ha olyan havi ps plus játék jön ki adott hónapban, amit előtte vettek meg éppen. Mégis mit vártak? Pech, de köv hónapban meg lesz olyan, ami nincs meg. Mégegyszer mondom, hogy nem okoskodni/bántani akartam vagy kioktatni de ha tehetjük miért nem próbálunk meg kicsit “veszélyesebben“ élni néha. Egészségre is jobban hátha.

    Egy régi PH-s.

Új hozzászólás Aktív témák