Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rodi 4.80

    senior tag

    válasz Somatom #35 üzenetére

    Köszi a videót, így már értem mire gondoltál. A Note 10+ teló is tud ilyet, de én nem használom ezt a feature-t mert eddig még nem volt rá szükségem.:)
    De visszatérve a lényegre: jó sok tanulóév alatt eljutottam odáig, hogy a legfontosabb szempont egy eszköz kiválasztásánál az, hogy a hétköznapokban mire és hogyan használnám. Tablet/Ipad terén nekem nem jöttek be az androidos cuccok a túl sok kompromisszum miatt, az Ipad viszont a "zártsága" ellenére is egy sokkal erősebb, stabilabb, megbízhatóbb gép mint a konkurencia termékei. Ebben mondjuk 50%-ban ott van a szoftveres támogatás is, de e téren az Android is rohamosan zárkózik fel ahogy látom. Egyébként minden más cuccom droidos, Iphone-t el se tudok viselni 1-2 napnál tovább :)
    Táblagép esetén valahogy arra a következtetésre jutottam - amit már régen megírtak mások is - hogy aki almás cuccot használ az tud dolgozni, aki meg mást, az azon dolgozik hogy egyáltalán tudjon dolgozni az adott eszközzel.
    Azért is nehéz összehasonlítani a két platformot, mert az egyik oldal csúcsgépe egy tabletba zsúfolt számítógép, a másiké meg egy felhízlalt flagship telefon. Szóval tényleg "almát a körtével" :)

Új hozzászólás Aktív témák