Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz Parci #15 üzenetére

    Igencsak meg vagyok lepődve. Nagyon szép, humanista gondolatokat soroltál fel, csak véleményem szerint kissé irreálisak.

    - az, hogy szar Ilon házassága, nem jogosítja fel arra, hogy megszegje az ígéretét
    - a magányosság igen érdekes kifejezése az, hogy kettyinteni akart egy kapóra jött régi ismerőssel, aki iránt mellesleg már anno sem érzett szerelmet
    - miben reménykedett? Hogy egy félrelépés helyreteszi az életét? Vagy, hogy ezzel megfogja Janit és lesz egy esélye kimászni a jelenlegi gödörből? Hát ez remek... egyrészt a legundorítóbb viselkedés, hogy csak akkor engedem el a régi ágat ha az új már a kezemben van, másrészt nyilván magasról tojna arra, hogy mi történik a másik családdal. És ez pont nem az a helyzet, amikor azzal lehet védekezni, hogy Janinak is lett volna ebben az esetben beleszólása. Döntéseinket és tetteinket nem lehet összekötni valaki máséval, azok igenis a sajátjaink, mint ahogy a felelősségünk is.
    - Ilon nem egy kurva, csupán egy a sok önző, ''nekem mindent lehet'' típusú ember közül.

    Talán olvastad az első hozzászólásban a kérdésem, amit éppen azért tettem fel, mert Jani motívációi is eléggé megkérdőjelezhetőek. Személy szerint elhiszem, hogy a bombázó változatnak is nemet mondott volna, de ebből még valóban nem derül ki, hogy miért is kereste fel Ilont. Szóval Jani sem egy szent a dologban, de Ilont ilyen színben feltüntetni több sarkításnál...

    [Szerkesztve]

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák