Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zord01

    senior tag

    Mekkora ÁTBASZ*S!!!!!!!!

    Sziasztok!

    Ez egy nagy kamu, mert hivatalosan Magyarország sem érhető el a 13.10-es szoft.

    Elmesélem most hogy jártam. Előre leszögezem, hogy a NOKIA egy ROHA*T SZE*ÉT CSALÓ CÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ma elmentem és megvettem a 6700 Goldot.
    Részben örültem neki, hogy végre van INGYENES, hangsúlyozom INGYENES navigáció a 13.xx szoftal.

    Ezt a NOKIA 2000-es betűmérettel hírdeti a honlapján.

    Ma elmentem és megvettem a 6700 Gold-ot, 102188 forintért. Méghozzá úgy, hogy teljesen magyar kiadásban, lezárt dobozban, 2 év hivatalos nokia garanciával.
    Megvehettem volna úgy is 82000 forintért, hogy külföldről hozták volna be, és ők tették volna fel rá a legújabb szoftot, a 13.xx (nemtomhány)-as szoftot. És így ingyenes lett volna a navigáció ténylegesen.

    De nem. Nekem mindíg ajánlgatja a szoftver, hogy vegyem meg.
    Felhívtam az ügyfélszolgálatot, és kiderült, hogy aki HIVATALOSAN, LEGÁLISAN, a nokián keresztül veszi a telefont, 2 év garival, az jól ráb*szik a dologra, ugyanis a NOKIA Magyarországon nem tette ingyenessé a navigációt.

    De nem ám. A hivatalosan elérhető magyar szoftver a 10.50- amint még évi 10 euró a navigáció.

    Megkérdeztem az ügyfélszolgálatos gyereket, hogy ezt most mégis hogy...
    Hát annyi volt a válasz, hogy a nokia.HU ismétlem .HUUUUUUU oldalon található információk azok NEMZETKÖZIEK, és hát sok országban elérhető a 13.xx szoftver, de itt MO-n nem.
    Tehát Dániában, meg Németországban, meg szinte mindenhol ingyenes a navigáció, csak idehaza nem.

    Ettől függetlenül kiírják óriási betűkkel, hogy igen JEEEEE INGYENES LETT A NAVIGÁCIÓ A 6700-ra.
    És még csak apró betűvel sem írják oda, hogy de itt Magyarországon nem.

    Szóval aki hivatalos nokia garis nokiát vesz 20 ezer forintrt drágábban, az jól beszo*ja.

    HÁT EZ EGY KOLOSSZÁLIS ÁTVERÉS...

    Szóval emberek erre tessék vigyázni, aki ilyen telót akar venni, hogy ne nokiásat vegyen.

    Elvileg ugye fel lehetne tetetni az új szoftot a jó kis arab phoneshop-okban, de akkor bukta 2 év gari.

    Hát ez van.

    Egyébiránt most hogy megvettem a telót 102 pénzért, nem fog földhöz verni az évi 2500 forint töbletkiadás, de úgy érzem ez akkor is átverés, és a vevők félretájékoztatása. Nem az összeg, maga az elv zavar.

    Amúgy a telefont imádom. Igaz még csak 5 órája van meg, de beleszerettem. Kicsi, vékony, gyönyörű, használható, és minden, ami az elődje nem volt...

    A sok érintőképrnyős telefon után öröm kézbe venni, és nyomkodni. Nagyon csodás kis készülék, remélem nem fog tönkremenni benne semmi.
    A naviért meg perkálok.

    De a Nokia "kapja be... a tőlem lenyúl pénzeket... amolyan kisgömböc módjára"

    Nah kitől idéztem?

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

Új hozzászólás Aktív témák