Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebgutkopf

    őstag

    Érdekes koncepció, ami szerintem mindenkit érdekel, egyúttal már értem, hogy a samsung miért várt és gondolkozott olyan sokat, hogy mit is kezdjen ezzel a technológiával, aminek értelme van. Most ez a készülék azt az érzést kelti bennem, hogy ebbe a gondolkozásba a piacot is bevonták.
    Ha tovább tud fejlődni ez a koncepció arra, hogy a mostani telefonoknál ténylegesen kisebb és jobban hordozható készülékeket tudnak majd később gyártani az nagyon jó lenne. A mostani mobil méretek engem már nagyon zavarnak, értem én hogy kijelző, de zseb méret és súlyhatár is van. A kihívás ebben az elvárásban az, hogy ezt a vastagság érdemi növelése nélkül lenne igazán ütős megoldani, akkor lesz igazán kész a cucc. Vagy ez jön be, vagy a 2. (hordozható/buli) mobil koncepciók fognak piacot hordítani.

    A mosani csapda helyzetért pedig tehetnek a gyártók azzal, hogy a tablet vonalat elrontották az androidos vonalon, mert szép lassan csak arra haladunk, hogy tablet kijelzőt akar mindenki, meg valamit hordozni.

    Ezzel a hajtogatós cuccal mind a kettő teljesülhetne egyszer egyben. Mondjuk érdekes lehetne egy felcsavarható kijelző, ami pluszban kihúzható és akkor a hajtogatás megsprórolható lenne, ha ezt nem tudják megoldani.

Új hozzászólás Aktív témák