Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    válasz t72killer #147 üzenetére

    Az az érdekes az EKG-ba hogy amikor még újdonság volt, használtam néha naponta, majd négy hónappal később jöttem rá, hogy nem is használom, de még csak a vérnyomás mérést sem, amikor havonta csetszett hogy kalibráljam újra az appot :D
    ekkora jöttem rá, hogy nem is használom és hogy hogy telnek el a hónapok anélkül hogy használnám.
    arról nem is beszélve hogy amikor voltak olyan egészségügyi problémáim, aminél jó lett volna látni, pl az aktuális pulzust, akkor meg nem volt hajlandó mérni megfelelően...
    edzés közben is volt hogy 10 perc kellett mire ráeszmélt hogy edzem, pedig elindítottam az aktuális edzést az órán, de mivel nem mérte normálisan a pulzusom, így azt gondolta az óra hogy az ágyban fekszem :D
    persze ezzel nem kívánom leszólni az okos órákat, csak arra próbálok utalni hogy rájöttem hogy mire is használom igazán az órát, és arra elegendő ez a Huawei watch 3, csak bírja az akku megfelelően...
    persze ez egy erősen szubjektív vélemény, senkit nem akarok vele megsérteni :R

    [ Szerkesztve ]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák