Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beteg

    őstag

    hd-m volt eddig. illetve még meg van, mert az a leghasználhatóbb okos telefon, ami létezik, ezért csak akkor adom el, ha a hd2 bejön :)

    Egyelőre nekem bejön. Meglehetősen vastagok az ujjaim, de a „gombok” (igaz, éppenhogycsak) elég nagyok. Nem sokat gépelek félre és a megszokással egyre kevesebbet. Ami érdekes nekem, hogy a készülék mintha kitalálná, hogy milyen betűt akarok ütni, mert mindig olyan érzésem van, mintha mellé ütnék és közben meg mégsem. Szóval a gépelés oké, bár a magyar ékezetesek előcsalogatását még szokni kell. Sokat írok rajta emailt is, nekem ez fontos, de mondjuk, hogy ezt még megugorta.

    A főképernyőm szerintem is egy hangyányit nagyok az ikonok. Nem is a mérete a baj, hanem, hogy ily olyan, minhta pixeles lenne. Mint egy rossz avi. Elég gáz, mert nem illek a készülék minőségéhez. Az nagyon rendben van. A kijelző anyaga, a ház… Szenzációs. Imádni fogom fogdosni :)

    Gyors. Csak trágár kifejezéssel tudnám jellemezni :D

    A kamera dudor nekem sem tetszik.

    Ami pedig nekem a legszokatlanabb rajta, hogy nincs ceruza. Gondolkozom, hogy azért beteszek egyet a kocsiba, ha menet közben kell gyorsan reagálni egy két szóban egy emailre, sms-re. De félek, hogy össze karcolom a kijelzőt.

    A telefonkönyv része viszont nagyon veri a HD-ét. Abból csak ceruzával tudtam előhívni a neveket. 130-nál meg elég érdekes vezetés közben. Végre kisebb eséllyel fogok balesetet okozni. Emiatt valószínű, hogy váltok.

    Az aksijától féltem. De annyira nem gáz. Pénteken 10-től négyig töltöttem, azóta nyomkodom egyfolytában és most kellett feltenni. Gyakorlatilag másfél nap, igaz csak 1 órát beszéltem. 7vége van. Majd hétfőn kiderül, hogy mennyire hiányzik az autós töltő. Szerintem nagyon.

    Gyorsbolt rulezz, köszönöm, hogy az elsők között megkaphattam. :R Nem az ő hibájuk, de kár, hogy nem jött vele autós tartó és töltő. Sőt tartalék aksi sem. Ezekre szükség lesz. Na meg IGO-t kéne még varázsolni.

    Van viszont egy elég súlyos ellenérv, hogy váltsak. Pénteken egyszer úgy lefagyott, hogy csak az aksi levétele segített. Töltőn volt, sötét képernyővel. Rénéztem, de nem reagált. Semmire. És ami érdekes, a tetején a töltést jelző fény sem villágított. Ha ezt megismétli 3 napon belül, nem váltok.

    Amúgy az egész feelingje nekem nagyon bejön. A HD-nek is voltak apróbb hibái, de el lehetett nézni neki. Ennek meg kevesebb van.

    [ Szerkesztve ]

    Csak futni kell!

Új hozzászólás Aktív témák