Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz zack #386 üzenetére

    Ezzel a HTC-vel nagy gond nincs, leszámítva a műanyag hátlapot... A HD2-n még fém volt. :U A többi mostanában megjelent másik 4 HTC viszont kurva gáz. (Desire Z, meg a három WP7)
    Kamera: Saját tapasztalataim alapján az iPhone4-é szarrá veri a Desire HD kameráját. De elég itt is ránézni a képekre: Desire HD, iPhone4. Ennek a telefonnak egy előnye van az iPhone 4-el szemben az pedig a puszta mérete... minden másban viszont rosszabb szerintem. Összeszerelés minősége (műanyag, érezni az éleket), kamera (HTC a HD2/Desire óta a szarabb kamerákat tett az új készülékeibe, magyarul a HD2-m szebb képeket csinál, mint a Desire HD vagy a HD7), Android (Apple-nél ugye "garantált" a 2 éves support, míg Android-nál a gyártó azt csinál amit akar. Lehet nem is kap ez a készülék több frissítést... a sima Desire-t is leszarják már magasról és 8 hónapos telefon. :U Eddig csak a Samsung ígérte a Galaxy S-re a hivatalos 2.3-at, a többiek hallgatnak, mint a sír. Aztán persze főzött rom biztos lesz rá, de hát ez a nevetséges a Google OS-ében, hogy főzött rommal kell szerencsétlenkedni egy ilyen drága készüléknél, ami most 120k. [mindig a legolcsóbb árat nézem, kb. ennyi a T-nél]), hátrány még a kicsi aksi is.
    Szóval én azt mondom, hogy inkább iPhone 4. Ha netán nem kapnál, akkor nézz inkább egy Motorolát, ha mindenképp Android. Igaz frissítésben ők is szarok, XT720-ra több frissítés nem lesz és a nyáron jelent meg. :(

    Ha fontos a kamera:
    Kamera minősége saját tapasztalataim alapján: (balról jobbra haladva romlik a minőség)
    Nokia N8 - Nokia C7 - Apple iPhone4 - Samsung i8910HD - Samsung Galaxy S és Wave - Nokia N95 (lassan 4 éves telefon) - HTC HD2 és Desire - Apple iPhone 3GS - Sony Ericcson Xperia X10 - HTC Desire HD - LG GT540 - Sony Ericcson Xperia X8 - ZTE Blade.
    Jövő héten kipróbálhatok egy LG Optimus 7-et. Több órát játszhatok vele, szóval majd írok ha érdekel, hogy az milyen. Legjobb WP7-es telefon egyébként, maximum az Omnia 7 veheti fel vele a versenyt, mert a HTC-k szarok lettek.

    Most hirtelen több telefon nem jut eszembe, nagyjából ezek voltak már a kezembe és ezekkel csináltam sample fotókat.

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák