Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dokker2

    tag

    Sziasztok! Régóta olvasgatom a fórumot. Nagyon jó tippeket találok, de most szeretnék segítséget kérni tőletek! Van egy Honor H60-L02-es telefonom developer 6.2.1-es androiddal. Elég sok a problémám és nem tudom hogy enne mi lehet az oka! Olyanokat csinál a telefon hogy néha kikapcsol! Semmi gond bekapcsoljuk ok! De a múltkorában (2 hete) olyan művel hogy kikapcsolt és nem tudtam visszakapcsolni! Töltést nem vette és magától bekapcsolt 3-4 perc múlva viszont 15 percig csak a Honor boot logot láttam majd beindult! Amíg nem tudtam vele mit kezdeni fel tudtak hívni! A hívó félnél kicsörgött de nálam semmit sem jelzett a telefon! Ez eddig egyszer fordult elő! Másik probléma hogy nem tudok semmi stresst/benchmarkot lefuttatni mert kikapcsol a telefon! Ahogy észreveszem akkor mikor 95-100-ra ugrik a proci kihasználás! Ez minden ilyen tesztnél előjön! Antutu közben is amint a cpu teszthez ér leáll! Kérdésem az hogy lehet e szoftveres probléma?? Érdemes lenne váltanom MM-re??? Illetve mostanság 1 perc telefon beszélgetésből kb 20 másodpercig nem hallanak a telefon túl oldalán! Nagyon szeretem a telefont és nem szívesen cserélném le főleg hogy 2 hónapja vettem! Nem új állapotban de ismerem az előéletét! Valaki tudnak segiteni? Köszönöm előre is a tippeket!

Új hozzászólás Aktív témák