Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • takysoft

    tag

    Hát így végigolvasva... engem nem győzött meg.
    Ilyen áron (40k) ÁFÁstól kapsz egy Redmi 5-öt, amiben ugyan csak 3 giga ram van, de kétszer pörgősebb, mint ez.

    Pirinyót ráfizetve pedig elérhető akár egy Redmi Note 5 is (a 3/32-es változat kb 50-től felfelé).
    Ami minden létező szempontból sokkal jobb ennél.

    Biztos vagyok benne, hogy akinek 35 belefér, az tud més spórolni hozzá annyit, hogy megvegye a Redmi 5-öt.

    Arról nem is beszélve, hogy a Xiaomi telefonokat nem kell visszavinni, ahnem évekig működnek. Az ismerőseimnek vásárolt kb 30 Xiaomi telóból csak 1-et tudok, ami meghibásodott.

    Ami meg fontos, hogy jó szoftver van rajtuk, amit rendszeresen update-elnek. (javítják a hibákat, ha vannak, illetve megkapják a google biztonsági frissítéseit is)

    Egyedül a MIUI rendszer launcherét utálom, de azt meg 2 perc alatt cserélem Nova Launcher-re a Play store-ból.

    Én jelen pillanatban összesen 2 telefont tudok mondani, amit érdemes lehet megvenni. A Xiaomi Redmi Note 5 (esetleg a Redmi 5, ha nagyon pénzkérdés a dolog, de abból csak a 3/32-es)

    Vagy a Oneplus 6. Magasabb árkategóriában.... (Mondjuk az MI Mix 2S meg az Mi8 se rossz telók, de összességében azok vhogy kevésbé jöttek be)

    I will live forever or die trying

Új hozzászólás Aktív témák