Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikej95

    aktív tag

    Jó, tartalmas cikk.
    Nagyjából ezekhez tartom magam, de becsúsznak mindig az egysoros PM-ek. Ha nincs kiírva, hogy alku off, akkor a postát megpróbálom lefaragni.
    A másik amiről már leszoktam, hogy régebben gyakran hardverajánlónak néztem az eladót, így valamilyen szinten offoltam is. De szerintem ez még mindig jobb, mint az időjárásról beszélgetni egy idegennel.

    Amit hiányolok az az eladó hátterének ellenőrzése. Általában előre utalok, eddig még nem volt belőle gond. E-mail címből közösségi médián keresztül sok minden kihámozható, előző adás-vételeket is érdemes megnézni (nem-e kamu fiókokkal történtek).
    Ez inkább már eladós cucc:
    Használt dolgaimhoz ki szoktam írni DVD-re friss driver-t, utility programokat, vagy éppen különböző ROM-okat, amit már próbáltam. Plusz 1-1 gyári kiegészítőt beszerzek, ha kell (pl: molex PCIE átalakító VGA-hoz). , Plusz el szoktam engedni a postaköltségeket, ha alkudni akar a vevő. Futártól utánvétnél pedig csak csengesse ki szépen a plusz költségeket.

    Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

Új hozzászólás Aktív témák