Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adams55

    tag

    válasz wysless #403 üzenetére

    Szóval, itt volna pár infó, és fotó.

    -A telefonon minden gyárin van, ahhoz viszonyítsátok a képeket, nem vagyok egy nagy bűvész ilyen téren. Kívülről jelenleg képet nem tudok csinálni, ez az egyetlen fotómasina kézalatt.
    -A rádió gyönyörűen szól, lakásból 2 oldalnyi rádiót talált.
    -Speedtest-el mértem egy 4g sebességet, ezt szintén lakásból.
    -A telefont lehet meríteni, igaz a hálózat szedett le majdnem mindent, mert a melóhelyemen edge és 3G között ugrál a jel, mert eléggé lakatlan, és fém tetőszerkezetes helyen voltam 1 műszakot.
    -Jelenleg 3 óra kijelzőidőt + 3 óra zenehallgatást bírtam kihozni, performance módban, de a kijelző 30% volt a fogyasztásnak. 45 a hálózat :(( Hétvégén letesztelem, normál körülmények között hogy merül.
    -A telefonon jelenleg angol a miui, hiába állítom be a nyelvet, alig van szöveg ami nem angol.. Itthon 10%-on még több mint 3 órát írt merülésig.
    -A fülest szépen kihajtja, és feszes minden csatlakozó , nem lötyög semmi.
    -Melegedni csak töltés közben éreztem, mikor telepítettem zenét nyomattam, és szívta fel a 2A-t. Szerintem ez is rendben van így.

    Egy kérdésem viszont lenne a Miui-val kapcsolatban: Marketről mobilnettel csak a nagyon kis méretű alkalmazásokat tudok telepíteni, de ha már egy 10-20 Mb fájlt kellene telepíteni, kíírja hogy wifivel töltené, kitörlöm a kijelölést , hogy töltse nyugodtan mobilnetről, és pár pillanat múlva kiírja hogy várakozás a wifire. WTF? :(( Nem ezért van 3gb netem. Minden mást, Youtube-t, FB-t, mindent tudok használni, csak a Marketet nem.

    Screenshot / pár kamerakép!!

    Logitech Z5500-Z623 / Acer Aspire Nitro / Xiaomi Redmi Note 2/4/Mi4/Poco x3 NFC

Új hozzászólás Aktív témák