Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Padree

    senior tag

    válasz Szakiii #43 üzenetére

    A könyvtárban figyelő többszáz steam játék zöme bagóér volt különféle bundlikból. A minap például 1 dolcsiér vettem meg PCre az Impact Winter című játékot kettő másikkal egy csomagban. Xboxon ugyanakkor 5990Ft volt az a játék. Most a sale-en 1500Ft. Inkább rádugtam a lapost a tévére és 2 hét alatt kijátszottam... Xboxon kényelmesebb lett volna igaz, de az árkülönbség 10x-es. És nem csak hulladék játékokról van szó, az XCOM2 a megjelenés évében volt Humble Monthlyban 4000Ft tíz másikkal együtt, máig ritka ha 20Eur alá megy.

    Más :
    A magyar fizetésekhez túlárazottak az Xbox digitális játékai. Kb ugyan ennyi nyugaton is egy játék de fizetés arányosan jóval kisebb volumen, mintha a 20k-s játék nekünk 5k lenne pl.
    A használt lemezekhez : amit megvettem majd eladtam játékok 70%-a azóta volt goldban vagy game pass-ban. Zömében régebbi de jóra értékelt ismert címek. Ezeket eladni is nehezebb, könnyen rajtunk ragadhat és akkor oda az előny és marad a lemez kényelmetlensége. Inkább várok és játszok mást, pl a Deus Ex MD az egyik ilyen, most bekerült a passba ...

    "I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

Új hozzászólás Aktív témák