Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Olcsi

    senior tag

    válasz Willyke #30 üzenetére

    Ez a 3400ft még aránylag jól hangzik, de azt sehova sem írták oda, hogy fél év után duplájára emelkedik a havidíj. Elgondolkoztunk rajta otthon, de ez így már nem nagyon okés!

  • macelek

    csendes tag

    válasz Willyke #30 üzenetére

    szóval, pénteken sikerült beszerezni egy ilyent, a 3gigás verziót. kicsit nehéz volt a konfigurálás, mert én mac-en használom, illetve a Pannon 72 órát ígért a szolgáltatás élesítéséhez. Szombatra viszont sikerült életet lehelni a kütyübe, érdekessége, h a LED zölden villog, ha van net a közelben, akkor átvált kék villogóra. Ha kapcsolódsz akkor folyamatosan kék színben ég a LED. A speedtest-tel sikerült 1340kbps le és 352kbps feltöltési sebességet produkálni, ez Kőbánya, kicsit sok a panel, mely leárnyékol. ha lesz időm, kipróbálom a lakáson kívül. Teszteltem Yahoo messenger-rel, bekapcsolt kamerával, Skype is ment videótelefonnal is (kicsit meghekkeltem a skype-ot, 640x480-as felbontású a videó, de bírta, kb 14-15 fps). VPN kapcsolat, Remote Desktop működik, teljesen elfogadhatóan. Nagyon komoly, hogy az ember belenyúl a zsebébe, kivesz egy féltenyérnyi kütyüt és bárhol (igaz, ez most Budapest) van kb 1 megás netje. Meg lehet szokni a szabadságot. Ma kipróbáltam a Youtube-ot, tök jó volt. Várni kell a pufferelésre, ennyi a hátrány. Részemről ölöm-bódottááá:) nem bántam meg a vásárlást. Két negatívum is van: kb másfél óra használat után kicsit forró a modem:) illetve a másik negatívum, hogy nem találtam forgalomszámlálót. Ileetve mac-es problémám, hogy nincs sms küldő a szoftverben (mert ez ugye HDSPA+sms egyszerre)
    Üdv, MacElek

  • Szekkancspet

    csendes tag

    válasz Willyke #30 üzenetére

    ''Ha veszel adatkártya eszközt, akkor 2éves hűségnyilatkozatot kell aláírnod, ha nem veszel, akkor nincs hűségnyilatkozat. Adatkártya egyébként nem kell feltétlenül, egy 3G/HSDPA telefonkészülék is megteszi.''
    Tehát akkor egy nokia 6070 elég nekem ahhoz, hogy 50éves szerződés aláírása nélkül ( egy darab adatkábellel ) felmenjek a netre és 3450ft-ért leszedjek 3GB-ot havonta? Mit kell akkor aláírnom? Ha semmit, akkor honnan vonják le a pénzt és honnan számolják a fél évet?
    ( Ha nagyon hülye a kérdés, akkor kérem, hogy toleránsan válaszoljatok :) )

Új hozzászólás Aktív témák